Muzyka

Pat Barrett wydaje nowy album „Act Justly, Love mercy, Walk Humbly”

Pat Barrett, lider uwielbienia i autor tekstów wydaje swój nowy, zawierający 17 utworów projekt studyjny „Act Justly, Love Mercy, Walk Humbly” (Bowyer & Bow / Capitol Christian Music Group).

Projektowi studyjnemu towarzyszą specjalnie nagrane filmy na żywo, w których wystąpili między innymi Mack Brock, Chris Tomlin, Jon Reddick i Franni Rae Cash z We The Kingdom. Z okazji premiery, debiutuje również teledysk „na żywo” do singla „As For Me (Feat. Chris Tomlin)”.

A ja i mój dom…

Jako flagowy artysta w wytwórni Tomlina – Bowyer & Bow, Barrett jest zaszczycony mogąc być częścią tego albumu. „Cudownie było pisać i nagrywać 'As For Me’ z moimi przyjaciółmi Chrisem Tomlinem i Jasonem Ingramem”, wspomina Pat Barrett. „Właściwie była to jedna z ostatnich piosenek, które dotarły na ten projekt, da się jednak odczuć, że jest ona wyjątkowo ważna.

Werset z Księgi Jozuego, na którym oparta jest ta piosenka, jest jednym z najbardziej znanych wersetów w Piśmie Świętym… wersetem z lodówki… Tak wielu ludzi ma go gdzieś w domu, że może być prawie 'zbyt znajomy’ (jeśli wiesz, co mam na myśli). Bywa, że widzimy i słyszymy coś tak często, iż zapominamy, jak proste i głębokie to jest. Dla mnie dotyczy on pytania: „Co robisz z rzeczami, których nie możesz kontrolować na świecie?”.

Jesteśmy zasypywani reklamami i bombardowani niezliczonymi filozofiami i „sposobami”, w jaki możemy żyć i ulepszać nasze życie. Osiągnąłem wiek, w którym widziałem, jak wielu ludzi wybiera inną drogę niż Jezus. Jozuego 24:15: „Ale ja i mój dom, będziemy służyć Panu”. Każdy ma wybór do dokonania, a ja dokonałem swojego.”

Głos Kościoła

„Pat Barrett jest nie tylko jednym z moich najbliższych przyjaciół, ale jednym z moich ulubionych artystów i liderów uwielbienia”, dzieli się Chris Tomlin.

„Jest niezwykle utalentowany i jest niesamowitym głosem dla współczesnego kościoła. Czekałem z niecierpliwością, aż świat będzie mógł usłyszeć i doświadczyć tej muzyki i tego, co sobą reprezentuje i jestem niesamowicie podekscytowany.”

Wierny obietnicy

Pozostając wiernym obietnicy, którą złożył sobie lata temu, Pat Barrett dzieli się tylko piosenkami, które w jakiś sposób pomogły mu wzrastać i ten album też nie jest wyjątkiem.

Ten nowy projekt podkreśla, że jest on biegłym artystą/autorem piosenek i liderem uwielbienia piszącym teksty, które obejmują szerokie spektrum tematów: od osobistych doświadczeń do aktualnych wyzwań w naszym dzisiejszym świecie.

Każdy obszar życia

„Ten projekt jest intrygującą kolekcją piosenek, które zostały napisane i nagrane w ciągu dwóch lat,” dzieli się Barrett. „Act Justly, Love Mercy, Walk Humbly… Act, love, walk…. dla mnie, to są piosenki, które dotykają każdego obszaru mojego życia. Pieśni, które pomogły nadać pewnym rzeczom sens. Pieśni, które pomogły nakryć do stołu komunijnego, kiedy niewiele rzeczy „się kleiło”.

Niektóre z tych piosenek traktują o sprawach serca, a niektóre o tym, że rzeczy wokół nas nie są takie, jakie być powinny.

Act Justly, Love Mercy, Walk Humbly” ma wielu producentów, wśród których są Ed Cash, Jason Ingram, Hank Bentley, Jonathan Smith, Harold Brown, Aaron Robertson, Daniel Bashta i David Leonard.

Utwory na płycie są współtworzone przez Chrisa Tomlina, Jasona Ingrama, Matta Redmana, Daniela Bashtę, Bena Smitha, Cody’ego Carnesa, Macka Brocka, Davida Leonarda, Harolda Browna, Johnathona Jaya, Jordana Frye’a, Jeffa Pardo, Hanka Bently’ego i Patricka Mayberry’ego.

Źródło: The Christian Beat
Autor: Jessie Clarks
Tłum: M.O.

Inne
Płyta „Chris Tomlin & Friends” już dostępna

pokaż więcej

Podobne wiadomości

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button