Uświęcenie
Ze świata

Hulk Hogan i jego żona zostali ochrzczeni

Były wrestler i gwiazda reality show Hulk Hogan uczestniczy w wywiadzie z Theo Vonem, który został opublikowany w YouTube 25 lipca 2023 r. | Zrzut ekranu: YouTube/Theo Von

Były zawodowy zawodnik wrestlingu, gwiazda telewizji reality i aktor Hulk Hogan, prawdziwe nazwisko Terry Bollea, poinformował, że został ochrzczony w kościele na Florydzie.

W środę 70-latek za pośrednictwem mediów społecznościowych ogłosił, że wraz ze swoją trzecią żoną Sky Daily Hogan przyjął chrzest podczas specjalnej ceremonii w Indian Rocks Baptist Church.

„Całkowite poddanie się i oddanie Jezusowi to najwspanialszy dzień w moim życiu. Bez zmartwień, bez nienawiści, bez osądzania… tylko miłość” – napisał w swoim poście, pokazując filmy i zdjęcia z ceremonii.

Według tweeta opublikowanego przez Hogana w kwietniu, była gwiazda World Wrestling Entertainment przyjęła Jezusa Chrystusa jako swojego Zbawiciela, gdy był nastolatkiem.

Hogan był popularnym zawodowym wrestlerem w latach 80. i 90. XX wieku w WWE, znanej wówczas jako World Wrestling Federation, gdzie wielokrotnie zdobywał tytuł mistrza świata.

Odniósł również sukces w mainstreamie, występując w kilku filmach i programach telewizyjnych, w tym w kreskówce dla dzieci i przygodowym serialu akcji zatytułowanym „Grzmot w raju”.

Przez lata popularny wrestler często mówił o swoich przekonaniach religijnych, a w wywiadzie dla Oprah w 2013 roku powiedział, że podczas osobistych prób „uświadomił sobie to wszystko – spokój, miłość, radość, ten spokojny, cichy głos, energia, ta obecność Boga – jest częścią tego, kim mam być”.

Źródło i cały artykuł na: Christian Post

pokaż więcej

Podobne wiadomości

1 komentarz

  1. Chwała Panu Bogu w Jezusie Chrystusie zaJego zbawcze działanie w człowieku.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button