Muzyka

Justin Rizzo wydaje pierwszy od 7 lat album

Justin Rizzo20 marca znany lider uwielbieniowy Justin Rizzo wydał pierwszy od siedmiu lat album, „Love So Fierce”. Płyty z 13 utworami można odsłuchać na Apple Music, iTunes, Spotify i innych tego typu platformach.

Na nowej płycie znajdują się też piosenki z dwóch minialbumów „Paid It All” i „Worship And Adore”, które artysta wydał w styczniu i w lutym. Dodatkowo znajdziemy tam pięć innych utworów uwielbieniowych: „Meet With Us”, „Eternal Love Is Your Name”, „All I’m Wanting”, „Live And Breathe” i „See His Love”.

– Bóg jest niesamowicie oddany zdobywaniu całej naszej miłości, a jednocześnie ma czułe serce oblubieńca, który walczy o nasze serca i podnosi nas, gdy upadamy przez słabości – mówił Rizzo, wyjaśniając, jaki pomysł kryje się za nową płytą. – Częścią tej pięknej tajemnicy naszej wiary jest to, jakiemu Bogu służymy, jakiego Boga kochamy i jakiemu oddaliśmy życie; takiemu, którego miłość jest mocna jak wojownik, a jednocześnie czuła jak zakochany. To powinno pobudzić nasze serca do uwielbiania Go.

Love So Fierce– Piosenka tytułowa powstała, kiedy razem z zespołem spontanicznie śpiewaliśmy 6 werset z 8 rozdziału Pieśni nad pieśniami. Jest tam napisane, że Boża miłość jest mocna jak śmierć, a Jego zazdrość nieugięta jak grób – ciągnął Rizzo. – W refrenie czytamy: nigdy nie znałem tak nieugiętej, czułej miłości, która cierpi ze mną.

Pełna lista utworów z albumu „Love So Fierce”:

1) „Meet With Us”
2) „Fingerprints”
3) „Worship And Adore”
4) „Paid It All”
5) „Eternal Love Is Your Name”
6) „Love Won’t Stop”
7) „All I’m Wanting”
8) „You Are My Treasure”
9) „Live And Breathe”
10) „See His Love”
11) „Love So Fierce”
12) „Worship And Adore” (wersja akustyczna)
13) „Paid It All” (wersja akustyczna)

Oprócz nowego albumu Rizzo planuje także wydanie książki o prowadzeniu uwielbienia. Artysta tworzy też podcast „Rizzcast”, produkuje musicale i filmy w swoim przedsiębiorstwie produkcyjnym Firelight Creative oraz radzi, jak prowadzić uwielbienie w opracowanej przez siebie Worship Leader Academy.

Autor: Jessie Clarks

Źródło: The Christian Beat

pokaż więcej

Podobne wiadomości

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button