Muzyka

Anne Wilson i jej debiutancka płyta długogrająca „My Jesus”

Anne Wilson

Artystka współpracująca z Capitol CMG i autorka piosenek Anne Wilson wydała swoją pierwszą płytę „My Jesus”, dostępną już teraz. Każdy utwór na płycie, napisany wspólnie z takimi twórcami przebojów, jak: Ben Glover, Matthew West, Mia Fields, Jonathan Smith, Jeff Pardo, Emily Weisband i inni, to wyjątkowo uchwycona chwila w procesie osobistej podróży Wilson w odkrywaniu samej siebie na nowej, nieplanowanej drodze. Sięgające do korzeni, countrowe brzmienie i charakterystyczne ścieżki wokalne wyróżniają płytę wśród innych muzycznych debiutów, harmonizując z atmosferą Kentucky, skąd Wilson pochodzi, i demonstrując jej młodzieńczą radość i żywiołowy image. (…)

„Moja debiutancka płyta ‘My Jesus’ jest już na rynku!

Ostatnie dwa i pół roku spędziłam na pisaniu tych piosenek i przygotowywaniu każdej z nich” – mówi Anne. „Radością mojego serca było widzieć, jak Pan działa w tym projekcie i inspiruje te utwory. Jestem ogromnie podekscytowana tym, co Pan przez nie zrobi! Nie mam słów wdzięczności”.

Anne Wilson - My Jesus

Ścieżka tytułowa, przebojowy utwór „My Jesus”, zapewniła Anne jej pierwszą nominację na tegorocznej ceremonii rozdania nagród muzycznych Billboard’u w kategorii „Top Christian Song”, czyniąc ją jedyną żeńską artystką nominowaną w tej kategorii. Gala Billboard Music Awards 2022 będzie transmitowana na żywo z MGM Grand Garden Arena w Las Vegas w niedzielę 15 maja o godz. 20:00 czasu wschodniego (17:00 Pacific Time) na kanale NBC.

W 2021 roku, piosenka „My Jesus” była najdłużej utrzymującym się utworem na szczycie listy Billboard’u Christian Airplay Chart, zajmując tę pozycję przez siedem tygodni. Piosenka zapewniła też Wilson miano pierwszej żeńskiej artystki, która trafiła na szczyt Christian Airplay Chart Billboard’u z debiutanckim utworem. Głębokie, melancholijne ścieżki wokalne i autentyczne teksty zapewniły młodej artystce popularność mierzoną w ponad 170 milionach odsłon jej utworów na platformach streamingowych, czyniąc ją jedną z najlepszych, debiutanckich artystek 2021 roku.

Płyta jest świadectwem

Płyta jest świadectwem Anne o jej życiowych triumfach, bolesnych stratach i wydarzeniach między nimi, które przygotowały grunt pod nowy, ekscytujący rozdział. Wyróżniający się utwór „Mamas”, napisany wspólnie z Matthew Westem i Jeffem Pardo, to poruszający wyciskacz łez, mówiący o szczególnej więzi między matką i córką. Piosenka nagrana z udziałem Hillary Scott (Lady A) ma wyjątkowe znaczenie dla Anne jako wieloletniej fanki muzyki country.

Autor: Jessie Clarks

Źródło: The Christian Beat

Inne: Crowder i jego podnosząca na duchu płyta „Milk & Honey”

pokaż więcej

Podobne wiadomości

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button