Muzyka

TobyMac przedstawia „The St. Nemele Collab Sessions”

TobyMac Podczas zeszłorocznej, letniej trasy koncertowej, na jednym z cieszących się popularnością koncertów na żywo, TobyMac, siedmiokrotny laureat nagrody Grammy, zapowiedział swoją najnowszą płytę długogrającą „The St. Nemele Collab Sessions”. Dostępna od 23 sierpnia 2019 roku w formacie cyfrowym, a od 27 września na nośnikach fizycznych, płyta zawiera uznane przez fanów utwory, takie jak nagrodzony złotym certyfikatem RIAA (Recording Industry Association of America) singiel „I just need U” oraz „Everything” i „The Elements”.

Do współpracy w tworzeniu nowych wersji piosenek ze swojego przebojowego longplaya „The Elements”, TobyMac zaprosił grono producentów i artystów. W elektryzującym zespole gościnnych twórców znaleźli się: Bart Millard (MercyMe), Crowder, Cory Asbury, Jordan Feliz, Matt Maher & Terrian, LEDGER, Jonathan McReynolds, Aaron Cole, Sarah Reeves i Cochran & Co. Nowy album TobyMac’a, którego muzyka wielokrotnie otrzymywała platynowe certyfikaty sprzedaży, promuje jego zupełnie nowy utwór „Heart Of My Beat”.

„‚The St. Nemele Sessions’ przenosi te piosenki w inne miejsce” – zwraca uwagę TobyMac. „Od początku kariery solowej chciałem nagrać wspólną płytę. Zaczynałem od produkowania i pisania utworów dla Dc Talk, dlatego arsenał wokalny mam w małym palcu, co według mnie czyni piosenki interesującymi. To wymarzone połączenie gościnnych artystów, a każdy z nich wnosi do remiksów ‚The Elements’ swoją własną, wokalną unikalność. Moc współpracy jest niezaprzeczalna i przypomina mi, że nasza różnorodność ma cel. Nie ma nic lepszego niż gościnni artyści, którzy wynoszą piosenki na nowe wyżyny, i twórcy remiksów, którzy nadają własny, twórczy charakter utworom, jakie noszę w swoim sercu i duszy”.

Również od 27 września 2019 roku, na rynku dostępny jest zbiór 10 świątecznych utworów TobyMac’a „Light of Christmas”, po raz pierwszy w fizycznym formacie od debiutu cyfrowego w 2017 roku. Płyta „Light of Christmas” zawiera wpadającą w ucho kompozycję „Can’t Wait for Christmas” z udziałem grupy Relient K, popularny, świąteczny singiel radiowy „Bring On The Holidays”, a także zapraszające do zabawy piosenki ze świątecznego albumu TobyMac’a z 2011 roku „Christmas in Diverse City”, nagrane z udziałem zespołu Owl City, Leigh Nash’a i innych.

Po niepodważalnym sukcesie wiosennej trasy TobyMac’a „HITS DEEP”, jesień 2019 roku przyniosła kontynuację projektu o nazwie „TobyMac The Theatre Tour”. Znany z gromadzenia stadionów, rok wcześniej artysta rozpoczął wyprawę, która zapewnia fanom bezprecedensowe, intymne doświadczenie muzyczne. W ramach wyjątkowej propozycji, muzyk zagrał w listopadzie na kilkunastu scenach w towarzystwie gościa specjalnego Cochren & Co. Projekt „TobyMac The Theatre Tour” powstał we współpracy z Awakening Events, Awakening Foundation i Food for the Hungry.

W 2019 roku, Gospel Music Association nominowało TobyMac’a do trzech kolejnych nagród Dove w kategoriach: Współczesny artysta chrześcijański roku, Współczesny popowy album roku (płyta „The Elements”) i Piosenka roku („Everything”). Podczas 50. dorocznej gali rozdania nagród Dove GMA, która odbyła się 15 października 2019 roku w Nashville w Tennessee, TobyMac zwyciężył w kategorii Współczesny chrześcijański artysta roku.

Lista utworów na płycie „The St. Nemele Collab Sessions”:

1. „The Elements” (z udziałem Ledgera) (remiks Neon Feather)
2. „Hello Future” (z udziałem Crowdera) (remiks DJ Maj Par-T Side)
3. „Overflow” (z udziałem Barta Millarda) (remiks Willyecho)
4.” See The Light” (z udziałem Jordana Feliza) (remiks RUSLAN)
5. „Everything” (z udziałem Jonathana McReynoldsa) (remiks Capital Kings)
6. „I just need U” (z udziałem Cory’ego Asbury) (remiks Tide Electric)
7. „It’s You” (z udziałem Matta Mahera & Terrian) (remiks Tide Electric)
8. „Horizon” (A New Day) (z udziałem Aarona Cole) (remiks Stereovision)
9. „Scars” (Come With Livin’) (z udziałem Sarah Reeves) (remiks Neon Feather)
10. „Edge Of My Seat” (z udziałem Cochren & Co.) (remiks THUNDERBIRD)
11. „Heart Of My Beat”

Autor: Herb Longs

Źródło: The Christian Beat

pokaż więcej

Podobne wiadomości

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Back to top button
Close
Close

Informacja

Chcąc przeglądać strony serwisu zaakceptuj nasze ogłoszenia.