WydarzeniaZ kraju

Konferencja: Przebudzenie teraz – Revival NOW

z udziałem pastora Aleksjeja Lediajewa

Revival NOW

Informacja nadesłana przez organizatora:
Marzysz o przebudzonej Polsce, Europie? Pragniesz, by kościoły w Polsce były pełne mocy Ducha Świętego i niosły odpowiedź dla społeczeństwa?

Już 28 stycznia 2023 Kościół Chwały oraz Fundacja Nadzieja dla Przyszłości zapraszają na konferencję z cyklu Przebudzenie teraz – Revival NOW! organizowaną w ramach Szkoły Służby Gościem specjalnym będzie Aleksiej Lediajew, założyciel i pastor jednego z największych protestanckich kościołów chrześcijańskich na Łotwie – Nowe Pokolenie.

Pastor Marcin Podżorski, organizator konferencji zaprasza do udziału w wydarzeniu: „Bóg dał nam wizję szkoły służby, jako platformy gdzie głosimy poselstwo przebudzeniowe i apostolskie.

Podczas tych spotkań uczymy Słowa, modlimy się o przełomy w służbie liderów i pastorów, udzielając im z namaszczenia, które Bóg uwalnia na spotkaniach. Mówiąc językiem informatycznym – dajemy ludziom oprogramowanie – „duchowy software”, aby byli gotowi do tego, aby skutecznie nieść Królestwo Boże.

Mówcy:

Aleksiej Lediajew – założyciel i pastor jednego z największych protestanckich kościołów chrześcijańskich na Łotwie – Nowe Pokolenie. Jest jednym z ojców ruchu apostolskiego w krajach byłego Związku Radzieckiego. W wyniku jego działań, na tych terenach powstało ponad 500 kościołów pod nazwą Nowe Pokolenie. Pastor Aleksiej jest wszechstronnie utalentowanym twórcą oraz autorem wielu książek, piosenek oraz przedstawień muzycznych i programów telewizyjnych.

W trakcie konferencji Pastor Aleksiej Lediajew będzie podpisywał swoją książkę Bumerang wydaną w języku polskim przez Fundację Nadzieja dla Przyszłości.

Marcin Podżorski. Założyciel i główny pastor Kościoła Chwały w Warszawie. Inicjator Szkoły Bożych Liderów (szkoły biblijnej) oraz Szkoły Służby, cyklicznych seminariów dla osób zaangażowanych w pracę kościołów. Autor książki Kościół pełen chwały. Z wykształcenia prawnik. Prywatnie kochający mąż i dumny ojciec dwojga nastolatków.

Konferencja będzie tłumaczona na język polski i angielski.

Informacje, program oraz bilety znajdują się na stronie:
Revivalnow.pl

pokaż więcej

Podobne wiadomości

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button