Uświęcenie
PatronatyWydarzeniaZ kraju

2 Warsztaty Gospel „Joyful Noise” (28-29 IX 2024)

Joyful Noise 2024Drugie Warsztaty Gospel „Joyful Noise”, organizowane przez Chór Gospel „God’s Property”, Będzińskie Towarzystwo Muzyczne „Dominanta” oraz MDK „Szopienice Giszowiec” w Katowicach, to niezwykłe wydarzenie muzyczno – kulturalne na Śląsku.

W ramach 2. edycji warsztatów w sobotę rano, 28. września, rozpoczną się zajęcia wokalne. Uczestnicy w ciągu dwóch dni pracy nauczą się utworów gospel i stworzą wielki, warsztatowy chór.

Do prowadzenia zajęć wokalnych zostali zaproszeni wybitni wokaliści i muzycy: Alicja Andrejczuk oraz Gabriela Gąsior. Za muzyczne aranżacje odpowiedzialny jest pianista, aranżer, kompozytor i producent Artur Wypich.

Wydarzenie zakończy się w niedzielę Koncertem Finałowym, który rozpocznie się o godzinie 19:00. Wszyscy uczestnicy staną na jednej scenie, by zaprezentować owoc weekendowej pracy. Koncert Finałowy będzie otwarty dla publiczności (wstęp wolny).

Warsztaty oraz koncert będą miały miejsce w Miejskim Domu Kultury „Szopienice Giszowiec”, w oddziale przy ul. Hallera 28.

Do udziału w 2. Warsztatach Gospel „Joyful Noise” organizatorzy zapraszają wszystkich chętnych – zarówno osoby, które kiedyś śpiewały, obecnie śpiewają, jak i te, które dopiero chciałyby zacząć przygodę ze śpiewem, rozwinąć muzyczne pasje i poznać ciekawych ludzi. Nie jest wymagane przygotowanie muzyczne ani znajomość nut, ponieważ utwory będą uczone „ze słuchu”.

Dla dzieci, które będą uczestnikami, przewidziane są odrębne zajęcia wokalne – Gospel Young. Dzieci przygotują oddzielnie dwa utwory, które zaprezentują w czasie Koncertu Finałowego. Poza swoimi zajęciami mogą towarzyszyć rodzicom w zajęciach dorosłego chóru.

Dwa dni warsztatów oraz Koncert Finałowy w radosnej i przyjaznej atmosferze – to wszystko czeka na uczestników 2. Warsztatów Gospel „Joyful Noise”, przygotowanych przez ludzi, dla których wspólne śpiewanie muzyki chrześcijańskiej, to coś więcej niż pasja muzykowania.

Szczegółowe informacje, ceny, plan warsztatów i zapisy na stronie : https://warsztaty-joyfulnoise.blogspot.com/

Link do wydarzenia na Facebooku : https://fb.me/e/3xWgIIgyR

FB: https://www.facebook.com/warsztatyjoyfulnoise

Instagram : https://www.instagram.com/joyfulnoise_warsztaty_gospel/

pokaż więcej

Podobne wiadomości

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button