Kto stworzył Boga?
PatronatyWydarzeniaZ kraju

Warsztaty Gospel „Joyful Noise” (30.09-1.10.2023)

Warsztaty Gospel "Joyful Noise"
Chcąc powiększyć plakat, kliknij w niego.

Pierwsze Warsztaty Gospel „Joyful Noise”, organizowane przez Chór Gospel „God’s Property”, Będzińskie Towarzystwo Muzyczne „Dominanta” oraz MDK „Szopienice-Giszowiec” w Katowicach, to niezwykłe wydarzenie muzyczno – kulturalne na Śląsku.

W ramach 1. edycji warsztatów w sobotę rano, 30. września, rozpoczną się zajęcia wokalne. Uczestnicy w ciągu dwóch dni pracy nauczą się utworów gospel i stworzą wielki, warsztatowy chór. Do prowadzenia zajęć wokalnych zostali zaproszeni wybitni wokaliści i muzycy: Alicja Andrejczuk (Polska) oraz Brian Fentress (USA). Za muzyczne aranżacje odpowiedzialny jest pianista, aranżer, kompozytor i producent Artur Wypich.

Wydarzenie zakończy się w niedzielę Koncertem Finałowym, który rozpocznie się o godzinie 18:00. Wszyscy uczestnicy staną na jednej scenie, by zaprezentować owoc weekendowej pracy.

Koncert Finałowy będzie otwarty dla publiczności (wstęp wolny).

Warsztaty oraz koncert będą miały miejsce w Miejskim Domu Kultury „Szopienice-Giszowiec”, w oddziale przy ul. Hallera 28.

Organizatorzy zapraszają

Do udziału w 1. Warsztatach Gospel „Joyful Noise” organizatorzy zapraszają wszystkich chętnych – zarówno osoby, które kiedyś śpiewały, obecnie śpiewają, jak i te, które dopiero chciałyby zacząć przygodę ze śpiewem, rozwinąć muzyczne pasje i poznać ciekawych ludzi. Nie jest wymagane przygotowanie muzyczne ani znajomość nut, ponieważ utwory będą uczone „ze słuchu”. Nie jest też wymagana znajomość języka angielskiego – przez cały czas trwania warsztatów na sali obecny będzie tłumacz.

Dwa dni warsztatów oraz Koncert Finałowy w radosnej i przyjaznej atmosferze – to wszystko czeka na uczestników 1. Warsztatów Gospel „Joyful Noise”, przygotowanych przez ludzi, dla których wspólne śpiewanie muzyki chrześcijańskiej, to coś więcej niż pasja muzykowania.

Szczegółowe informacje, ceny, plan warsztatów i zapisy na stronie: https://warsztaty-joyfulnoise.blogspot.com/

Link do wydarzenia na Facebooku: https://fb.me/e/3JrSLWlLJ
FB: https://www.facebook.com/warsztatyjoyfulnoise
Instagram: https://www.instagram.com/joyfulnoise_warsztaty_gospel/

Kontakt: kontakt@godsproperty.pl, tel. 790 556 313

pokaż więcej

Podobne wiadomości

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button