Kto stworzył Boga?
Wieści wydawnicze

Odrzucone dziedzictwo. Historia prawdziwa – Lidia Czyż

Odrzucone dziedzictwoCo robi dziecko, które czuje, że nie jest nic warte? Zaczyna nienawidzić – siebie.

Marta dorastała w rodzinie, która wydawała się zupełnie zwyczajna. Nie brakowało jej niczego. Prócz miłości. Matka cały czas dawała jej odczuć, że nie kocha się kogoś tak głupiego, beznadziejnego. Jak żyć z taką oceną? Jak radzić sobie z takimi wspomnieniami? Poznaj poruszającą historię toksycznych relacji rodzinnych, siły wiary i walki z negatywnymi wzorcami. Zobacz, jak nawet w najtrudniejszych chwilach światło nadziei może zabłysnąć, by poprowadzić do odkrycia prawdziwego sensu i wartości życia.

Lidia Czyż po raz kolejny prowadzi swoich czytelników tropem czyichś wspomnień, zmagań, czyjegoś życia. To będzie niezwykła podróż.

O autorce:

Lidia Czyż – pisarka, nauczycielka, współorganizatorka spotkań dla kobiet, autorka licznych artykułów, opowiadań i dziesięciu książek, m.in. „Mocniejsza niż śmierć”, „Narodziny perły”, „Pozostała tylko nadzieja”, „Na dwa głosy”, „Popiół czy diament”, „Nie zawsze świeci słońce” (część z nich została przetłumaczona na język czeski i niemiecki). Żona, matka dwojga dorosłych dzieci i babcia czwórki wnuków.

Dane książki:

Tytuł: Odrzucone dziedzictwo. Historia prawdziwa
Autor: Lidia Czyż
Wydawca: Szaron

pokaż więcej

Podobne wiadomości

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button