Wieści wydawnicze

Wybór należy do ciebie – John Maxwell

Wybór należy do ciebie - John Maxwell Jedyną prawdziwa wolnością jaką posiadamy, jest wolność wyboru. Żadna siła nie jest w stanie nam jej zabrać. Jeśli jednak już podejmiemy jakąś decyzję, stajemy się od niej zależni. Od nas tylko zależy, którą drogą pójdziemy. Z każdym dokonanym wyborem we wnętrzu człowieka zachodzi pewna zmiana i staje się ono nieco inne niż przedtem. Wyobraźmy sobie, że na przestrzeni naszego życia, podejmujemy wiele decyzji i dokonujemy niezliczonych wyborów. Nasze wnętrze może zamienić nas w istoty niebiańskie lub demoniczne. Twój jest wybór ! – tak brzmi dosłownie angielski tytuł tej książki.

Książka dostarcza nam wskazówki, które dotyczą szesnastu najważniejszych obszarów, mających wpływ na to, kim pragniesz być.

Mówi min. o: postawie, charakterze czy wartościach. Nikt za nas nie może zdecydować jaka będzie nasza postawa, charakter czy wartości. W pewnym momencie jako dorośli ludzie, nie możemy obwiniać innych za okoliczności czy zachowania. Możemy oczywiście tak myśleć lecz to czy będziemy odważni wziąć za siebie odpowiedzialność i wybrać właściwe drogi, zależy już tylko od nas samych. WYBÓR NALEŻY DO CIEBIE !

wydawca

Dane:
Autor: John C. Maxwell
Przekład (tłumacz): Dariusz Bakalarz
Redakcja i korekta: Ita Turowicz
Opracowanie graficzne: Marcin Polański
Wydawca: Oficyna Wydawnicza Logos

Tytuł: Wybór należy do ciebie

pokaż więcej

Podobne wiadomości

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button