AudioWieści wydawnicze

Podróż pragnień – John Eldredge

Podróż pragnień – John i Stasi Eldredge W Podróży pragnień John Eldredge pisze: „Wszyscy doświadczamy tego samego dylematu – tęsknimy za prawdziwym życiem, ale nie jesteśmy pewni, gdzie je znaleźć. Zastanawiamy się, czy je w ogóle znajdziemy, a jeśli tak – czy potrafimy je zatrzymać na stałe… Dni życia przychodzą jak zagadka, a naszym świadectwom urodzenia nie towarzyszą odpowiedzi. Musimy wyruszyć w podróż, by znaleźć życie dla nas drogocenne. A przewodnikiem, jakiego nam dano, są pragnienia głęboko ukryte w naszym wnętrzu – pragnienia, które często przeoczamy lub mylimy z czymś innym, a nawet usiłujemy zlekceważyć”.

Niektóre nurty Kościołów chrześcijańskich zdają się nauczać ludzi, by uśmiercali pragnienia, i nazywają to świętością. Eldredge jednak stwierdza: „Chrześcijaństwo nie jest zaproszeniem, by stać się osobą moralną. Nie jest to program, który ma nas doprowadzić do porządku lub zreformować społeczeństwo… W swojej istocie chrześcijaństwo zaczyna od zachęty, by poczuć pragnienie”.

W audiobooku, który Państwu przekazujemy, autor zachęca nas do odkrycia na nowo danych nam od Boga pragnień, byśmy mogli znów wyruszyć na poszukiwanie życia, o jakim marzyliśmy.

Piękny Banita - John & Stasi Eldredge
Inna książka autora: Piękny Banita

Książka dostępna w sprzedaży w wersji dźwiękowej (i drukowanej)
Długość nagrania: 9 godzin 9 minut
Format audiobooka: Płyta CD MP3
Lektor: Andrzej Lajborek

Wydanie w wersji dźwiękowej (jak drukowanej) można kupić np. w księgarni LOGOS.

Do kupienia również w sklepie Dobry Skarbiec.

Spis treści:

Podziękowania 7
1. Najgłębszy sekret naszego serca 13
2. Dylemat pragnienia 31
3. Czy odważymy się pragnąć? 47
4. Porzucone pragnienia 65
5. Jak zwodzą nas pragnienia 85
6. Bóg udaremnia plany 105
7. Wielka odnowa 123
8. Wielki romans 141
9. Przygoda się rozpoczyna 161
10. Głębsze doświadczanie pragnień 179
11. Poddanie się 197
12. Jak strzec własnego serca 217
O autorze 235

Dot. wersji drukowanej
Format: 145x205mm
Liczba stron: 234
Oprawa: miękka

Inni o książce:
„Podróż pragnień” jest głębokim i ujmującym zaproszeniem do tego, by wniknąć w serce Boga i usłyszeć, jak śpiewa naszej duszy pieśń miłości. W świecie gorączki i hałasu wokół zaspokajania pragnień często przeoczamy ból zwracający nasze oblicze ku Bogu. Ta książka poruszy twoje serce i zachęci cię do poznania jedynego pragnienia, które ujarzmia wszelkie pasje i namiętności dla Bożych celów. Upajaj się tym dziełem, a twoje życie na zawsze się odmieni.

Dan Allender
autor „The Healing Path”

Po przeczytaniu „Podróży pragnień” moje życie już nie będzie takie samo. Zmieni się także życie tych, którzy są animatorami ruchu uwielbienia w USA i na całym świecie. Niniejsza książka oraz „The Sacred Romance” otworzył nasze serca na prawdziwy obraz tego, jakie miało być pierwotnie życie człowieka w wielkim Bożym planie. John Eldredge dał nam klucze do drzwi, które prowadzą wprost do serca Boga. Zachęcam wszystkich do przeczytania tej książki.

Thomas D. Vegh
dyrektor Maranatha! Music

Wydawca: Oficyna Wydawnicza Logos

Tytuł książki: Podróż pragnień

pokaż więcej

Podobne wiadomości

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button