Świadectwa

Uzależniony doznaje uwolnienia, gdy odkrywa, że kosmici to demony

KennethKenneth H. był uzależniony od heroiny, marihuany i niemoralności seksualnej.

„Wiele razy próbowałem z tym zerwać. Nie mogłem. Było mi bardzo trudno zrezygnować, bo jeśli codziennie nie zapaliłem heroiny, zaczynałem chorować. Miałem objawy odstawienia” – Kenneth mówi na YouTube. „Bardzo mnie to przygnębiało. Czułem się, jakbym utknął w dziurze”.

Mężczyzna wini nadużywanie narkotyków za utratę pęcherzyka żółciowego, z powodu którego trafił do szpitala. „Prawdopodobnie było to związane z moim nałogiem, bo wiem, że heroina robi coś z wnętrznościami”.

Pobyt w szpitalu przyniósł mu jedną korzyść: przeszedł przez syndrom odstawienia i przestał być chemicznie uzależniony od narkotyku.

„Gdy wyszedłem ze szpitala, próbowałem zostać czysty, ale długo nie wytrzymałem. W końcu znowu zacząłem dość regularnie ćpać. Nie mogłem się tego pozbyć. Ciągle byłem uzależniony. Nie mogłem trzymać się z dala od narkotyku”.

Kenneth wpadł w jeszcze głębszą depresję, tym bardziej, że nie pracował i miał mnóstwo wolnego czasu, by zajmować się rzeczami nie przynoszącymi żadnych korzyści.

Dał się omotać przez intrygę związaną z kalendarzem Majów, który kończył się 12 grudnia 2012 roku, co wywołało spekulacje na temat końca świata. Kenneth szczególnie zainteresował się ruchem New Age i kosmitami.

„Któregoś razu byłem na YouTube i zobaczyłem film pod tytułem ‚Kosmici i demony’, i natychmiast mnie uderzyło: wiedziałem, że muszę służyć Jezusowi” – opowiada. „Ten film do mnie przemówił i wiedziałem, w jakiej drużynie muszę być”.

Niedługo po tamtym objawieniu, Kenneth oddał swoje życie Jezusowi.

„Wiedziałem, że muszę wszystko rzucić, a gdy Mu się oddam, nie będzie powrotu. Jezus pomógł mi być czystym. Pomógł mi natychmiast wszystko porzucić”.

Kenneth pozostał czysty przez kilka miesięcy, lecz wtedy się potknął. „Po drodze, przy różnych okazjach ulegałem pokusie” – mówi. „I chociaż nie byłem Mu wierny, On wiernie mi wybaczał. Jezus pracował nade mną i mnie ocalił. Jestem tu dzisiaj i jestem czysty. Nie biorę żadnych narkotyków”.

„Kocham teraz Pana, a moje życie jest lepsze, niż kiedykolwiek. Wszyscy moi przyjaciele zostali zastąpieni Bożymi braćmi i siostrami. Pan bardzo dużo mi powiedział na temat tego, kim jestem. Jestem Mu bardzo wdzięczny. Całkowicie odmienił moje życie – o 180 stopni w porównaniu z tym, gdzie byłem”.

„Bez Niego, tkwiłem w moim grzechu” – dodaje. „Tylko z Nim byłem w stanie odnieść zwycięstwo. Chcę zachęcić każdego, kto się zmaga, kto jest uzależniony; chcę cię zachęcić, żebyś zawołał do Pana. On umarł na krzyżu, żebyś był wolny, żeby cię uwolnić od grzechu. Jego rany uleczyły mnie z uzależnienia od heroiny. Jego rany mogą uleczyć każde twoje zranienie”.

Ryan Zepeda

źródło: GODREPORTS Użyte za zgodą.

pokaż więcej

Podobne wiadomości

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Back to top button
Close

Adblock Detected

Prosimy o wsparcie, wyłączając blokadę reklam.