Uświęcenie
Muzyka

CSM/Worship – OdNowa

CSM/Worship OdNowaOd zespołu: Patrząc na otaczającą nas rzeczywistość niezmiennie jesteśmy przekonani, że Dobra Nowina o Jezusie Chrystusie jest jedynym lekarstwem i nadzieją dla tego świata. Nasz Stwórca zrobił wszystko, by każdy z nas mógł mieć z Nim żywą i osobistą relację; grzech, który oddzielał nas od Boga został pokonany przez doskonałą ofiarę Jezusa Chrystusa, a Duch Święty, który żyje w sercu nowonarodzonego człowieka jest zapowiedzią chwały, do której zaprasza nas Bóg ( 1 Tes 2,12 ).

Dlatego zapominając o tym co za nami, chcemy stawiać Boga na pierwszym miejscu, a swoje SERCE ustawiać w jednej linii z JEGO sercem. Wierzymy, że to czas na nowy początek i odnowę świątyni, w której mieszka Święty Bóg. Niech cały Kościół śpiewa razem z nami i modli się o odnowę naszych serc.

Materiał, którym dzielimy się na tym krążku został zarejestrowany na żywo 18 czerwca 2022 podczas wieczoru modlitwy i uwielbienia na I Ogólnopolskiej Konferencji CSMconf, w kościele Filadelfia w Bielsku – Białej.

Na płycie:

Dom Pana
Cała chwała
Jahwe
Jesteś który jesteś
Temu chwała
Nie ma w innym zbawienia / Jezus
Lew
Zmiłuj się
Świeży powiew
ODNOWA
Otaczasz mnie dobrem
Jedyna droga

Płyta do kupienia w księgarni Szaron.

pokaż więcej

Podobne wiadomości

1 komentarz

  1. Amen, Bóg żyje i działa, wszystko wskazuje na przebudzenie duchowe, oczekujemy !

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button