RóżneZe świata

Aplikacja biblijna dla dzieci. Słowo Boże w rękach 100 milionów użytkowników

Bible App for Kids

Aplikacja biblijna stworzona dla zachęcania dzieci do kontaktu ze Słowem Bożym jest już w rękach ponad stu milionów użytkowników.

W 2013 roku, YouVersion nawiązało współpracę z OneHope, globalną, chrześcijańską organizacją misyjną, by stworzyć Bible App for Kids. Celem było umożliwienie dzieciom kontaktu z Biblią i uruchomienie aplikacji.

Teraz, dziesięć lat później, twórcy aplikacji świętują próg 100 milionów użytkowników.

„Wiemy, że najważniejszy wpływ na życie dziecka ma jego rodzina’ – powiedział Bobby Gruenewald, założyciel i dyrektor naczelny YouVersion. „Mając to na uwadze, jesteśmy bardzo zachęceni, widząc miliony rodzin na całym świecie, które postanawiają zwrócić się do Biblii i wspólnie uczyć się o Bogu”.

Bible App for Kids

Jest w j. polskim

Miliony ludzi z całego świata korzystają z aplikacji, którą przetłumaczono na wiele języków, w tym hiszpański, chiński, francuski, polski, mongolski i suahili.

„Przez to biblijne doświadczenie widzimy, jak dzieci ze wszystkich krajów zakochują się w Bożym Słowie” – powiedział Rob Hoskins, prezydent OneHope. „Naszą pasją jest wyposażać globalny kościół, by wprowadzał przyszłe pokolenie w interaktywne historie z Biblii i pomagał w kładzeniu fundamentu pod przyszły wzrost duchowy”.

Bible App for Kids obejmuje 41 głównych historii biblijnych i pomaga dzieciom dzielić się Bożym Słowem ze swoimi przyjaciółmi. Dostarcza też zasoby dla rodziców, pastorów i liderów kościoła.

„W naszej służbie dziecięcej uwielbiamy korzystać z Biblie App for Kids i skorelowanego z nią programu” – powiedziała Melissa Glynn z kościoła Life Valley Community Church w San Jose w Kalifornii. „Właśnie niedawno pewna mama powiedziała mi, że jej pięciolatek biegał po domu, cytując Jozuego 1:9! Te zasoby zmieniają życie naszych dzieci i są wielkim błogosławieństwem dla naszych zborów”.

Aplikacja dostępna jest na urządzenia Android, iPhone, iPad i iPod touch. Aplikacja jest całkowicie darmowa!

Aplikacja do pobrania: https://www.bible.com/kids

Autor: Talia Wise

Źródło: CBN

pokaż więcej

Podobne wiadomości

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button