Wieści wydawnicze

Ten człowiek. Historia życia, działalności i nauczania Jezusa Chrystusa

Dostępne wydanie drukowane i audio

Ten człowiekCzasami czytając relacje ewangeliczne o życiu i działalności Jezusa Chrystusa, możemy czuć się nieco znużeni tym, iż tak wiele opisów u Mateusza, Marka i Łukasza się dubluje, a także lekko sfrustrowani, że relacja Jana zupełnie nie pasuje do żadnej z poprzednich. Jak zatem je pogodzić? Czyż nie byłoby pięknie móc usłyszeć jeden zwarty tekst, z którego usunięte byłyby wszystkie powtarzające się opisy, a tekst oryginalny byłby uporządkowany chronologicznie, niezależnie od tego, z której relacji ewangelicznej pochodzi? A gdyby dodatkowo całość brzmiała jak pasjonująca powieść zredagowana pięknym, współczesnym językiem bez archaizmów, czyż nie byłoby to jeszcze wspanialsze?

Powieść TEN CZŁOWIEK spełnia wszystkie powyższe oczekiwania i daje jeszcze więcej – logiczny podział na poszczególne etapy życia, działalności i nauczania Jezusa Chrystusa. To audiobook, jakiego dotąd nie było w języku polskim! Po jego wysłuchaniu będziesz nie tylko znać całość relacji o Mistrzu z Nazaretu, ale również – w pełnym kontekście – doskonale zrozumiesz przesłanie, które On głosił.

Historia życia, działalności i nauczania Jezusa Chrystusa w postaci zharmonizowanej narracji opartej na tekstach czterech ewangelii.

Dane książki

TEN CZŁOWIEK – AUDIOBOOK CD mp3
Powieść

Data i miejsce wydania: Warszawa 2021
Wydanie pierwsze
Czas nagrania: 10h:28m:27s
Format: CD mp3
Czyta: Dariusz Kowalski
Muzyka: Rafał Gorączkowski
ISBN: 978-83-7829-339-2
Wydawca: Oficyna Wydawnicza Vocatio

Dot. wydania drukowanego
Data i miejsce wydania: Warszawa 2021
Wydanie pierwsze
Format: 150 x 222 mm
Liczba stron: 248
Oprawa: miękka
ISBN: 978-83-7829-337-8
Wydawca: Oficyna Wydawnicza Vocatio

Ministerstwo KulturyPierwsze wydanie dofinansowano ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego pochodzących z Funduszu Promocji Kultury.

pokaż więcej

Podobne wiadomości

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Back to top button