Wieści wydawnicze

Sztuka skutecznej sprzedaży – Zig Ziglar

Sztuka skutecznej sprzedaży - Zig ZiglarW książce zatytułowanej Sztuka skutecznej sprzedaży, wielki znawca sztuki sprzedaży przedstawia skuteczne metody uzyskiwania pozytywnej reakcji klienta. Każdą z podanych zasad ilustruje interesującą historią, która w prosty i jasny sposób obrazuje techniki sprzedaży, których naucza. Autor uczy jak tworzyć obrazy słowne i posługiwać się wyobraźnią, by uzyskać pożądane rezultaty. Zdobędziesz nowy szacunek dla swojego zawodu gdy zrozumiesz, że promujesz produkt lub usługę, która podnosi jakość życia klienta. Najważniejsze jest zaś to, że czytając Sztukę skutecznej sprzedaży Ziga Ziglara dowiesz się, jak możesz zrealizować swoje cele pomagając innym w osiągnięciu ich zamierzeń i dając im w ten sposób poczucie szczęścia oraz odniesienia sukcesu.

Rekomendacje

Zig Ziglar jest nie tylko jednym z największych mówców motywacyjnych, lecz także utalentowanym pisarzem, który „sprzedaje” dobre zasady uczciwości, spolegliwości, ciężkiej pracy, nauczając profesjonalnych umiejętności. Polecam tę książkę każdemu kto pragnie lepiej poznać sztukę przekonywania – czyż nie potrzebujemy tego wszyscy?
– Robert H. Schuller założyciel i pastor Crystal Cathedral w Garden Grove w Kalifomi

Czytając książkę tego znakomitego sprzedawcy doskonale opanujesz naukowe podstawy i psychologię finalizowania sprzedaży.
– Denis Waitley autor książek Gra o sukces. Podwójne zwycięstwo

Rady zawarte w książce Ziglara – mistrza perswazji i specjalisty w dziedzinie sprzedaży – zwiększa wyniki pracy handlowców i nie-handlowców na całym świecie.
– Og Mandino

Książka Ziga Ziglara pomoże każdemu w prowadzeniu pełniejszego, bardziej produktywnego życia.
– Nonnan Vincent Peale – autor książki Sztuka twórczego życia

Dane książki

Tytuł:Sztuka skutecznej sprzedaży
Autor: Zig Ziglar
Wydawca: Oficyna Wydawnicza Logos

pokaż więcej

Podobne wiadomości

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Back to top button
Close
Close

Adblock Detected

Please consider supporting us by disabling your ad blocker