Wieści wydawnicze

Świeża wiara – Jim Cymbala

Świeża wiara - Jim Cymbalav
Świeża wiara – Jim Cymbala

Książka „Świeżą wiara” to pozycja, którą pragniemy dzisiaj wyróżnić. Jest coś, co porusza Boga – wiara. Nie doktrynalna precyzja, nie siła woli, lecz zaufanie do Boga skłania Go do cudownego działania po naszej stronie. Niejednokrotnie Jim Cymbala, autor książki Świeży wiatr, świeża wiara widział moc wiary wyrażającą się w życiu zwykłych ludzi z jego kościoła – i w jego własnym. Poznał uwolnionych narkomanów i prostytutki, odnowione małżeństwa i grzeszników przemienionych dzięki miłości Jezusa Chrystusa. Wszystko dzięki gorącej, żywej wierze. Przeczytaj i odkryj, w jaki sposób świeża wiara może zmienić także twoje życie.

Rekomendacje

Jim Cymbala we wspaniały sposób przypomina o tym, że Bóg pragnie błogosławić i używać w nadnaturalny sposób każdego wiernego i ufnego ucznia naszego Pana, Jezusa Chrystusa. Świeża wiara pokazuje, że prawdziwie biblijne chrześcijaństwo oparte jest na dynamicznej, osobistej więzi ze zmartwychwstałym Chrystusem.
– Bill Bright, założyciel i prezydent Campus Crusade for Christ International

Celność spostrzeżeń Jima Cymbali czyni jego książkę bardzo odświeżającą! W wielkomiejskim rozsadniku ludzkich zmagań zwiastowana i kształtowana jest dziecięca, skierowana do Jezusa, biblijna wiara – wystarczająca, aby zbawić, nasycić i uświęcić.
Jack Hayford, pastor zboru On The Way w Van Nuys

W tej inspirującej książce Jim Cymbala przypomina nam, że chrześcijańskie życie nie zasadza się na regułach i przepisach, lecz na wierze.
– Ron Mehl, pastor zboru Foursquare w Beaverton

 

pokaż więcej

Podobne wiadomości

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Back to top button