Wieści wydawnicze

Osobowość plus dla małżeństw – Florence Littauer

Osobowość plus dla małżeństwCzy zachowanie twojego współmałżonka nie przyprawia cię czasem o dreszcze?
Ona pragnie mieć więcej luzu.
On – więcej pomagać innym.
Dla niej piętnaście minut spóźnienia to wciąż punktualność.
Dla niego – przyjście na czas to już spóźnienie.

Oboje postępujecie i patrzycie na świat w różny sposób, co nie znaczy, że tylko jedno z was ma rację. Jako ekspert w dziedzinie zdrowia emocjonalnego i ludzkich charakterów, Florence Littauer wykazuje, że dzielące was różnice są po prostu wynikiem różnych typów waszych osobowości.

Osobowość plus dla małżeństw pomoże ci rozwiązać wiele konfliktów w waszym związku i docenić to, co niepowtarzalne w twoim partnerze
i w tobie samym! Wykorzystując swoje sprawdzone zasady z Osobowości plus oraz wnikliwe przykłady z życia innych małżeństw, Littauer oferuje mężom i żonom:
– Test na określenie własnego typu osobowości
– Przegląd dominujących cech charakterystycznych dla każdego typu osobowości
– Sposoby rozwiązywania ostrych konfliktów między małżonkami
– Wiedzę o tym, czego możesz się spodziewać, gdy poślubisz ten sam typ osobowości, typ przeciwstawny lub typ dopełniający

Nie obrażajcie się na dzielące was różnice, lecz próbujcie je zrozumieć i docenić. Pozwólcie sobie nawzajem być takimi, jakimi was stworzył Bóg, oraz wzajemnie się zachęcajcie, wykorzystując do tego Osobowość plus dla małżeństw.

Florence Littauer jest autorką licznych książek, włącznie z Osobowością plus, która rozeszła się już w nakładzie ponad miliona egzemplarzy. Jako dyrektor firmy doradczej CLASS Speakers Inc., podróżuje po Stanach Zjednoczonych wraz ze swoim mężem Fredem, nauczając na temat zdrowia emocjonalnego oraz prowadząc wykłady i konferencje. Mieszka w Cathedral City w Kalifornii.

Dane książki:

Tytuł: Osobowość plus dla małżeństw
Autor: Florence Littauer
Wydawca: Oficyna Wydawnicza Logos
Rok wydania: 2020

pokaż więcej

Podobne wiadomości

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Back to top button