PatronatyWieści wydawnicze

Moc tożsamości w Chrystusie

Moc tożsamości w ChrystusieNakładem Wydawnictwo AF ukazała się książka Marka Hankinsa „Moc tożsamości w Chrystusie”. Dowiedz się o niej więcej czytając dalej.
Twoja tożsamość jest bezpieczna w Chrystusie.
– Jeśli nie robi na tobie wrażenia, kim jesteś w Chrystusie, to oznacza, że dawno się z Nim nie widziałeś.
– Jeśli chcesz wypełnić swoje przeznaczenie, musisz odkryć, kim jesteś w Chrystusie.
– To, co uczynił Bóg w Chrystusie, w Jego śmierci, pogrzebaniu i zmartwychwstaniu, przewyższa to, co wydarzyło się w Twoim życiu.

Inni o książce:

Ta książka to moim zdaniem lektura obowiązkowa z kilku powodów. Mark Hankins omawia w niej jeden z ważniejszych tematów Nowego Testamentu – tożsamość. Dzieci Boże są wolnymi obywatelami Jego Królestwa. Mimo to zdarza się, że myśląc jak niewolnicy, nie potrafimy żyć pełnią życia, jakie mamy w Chrystusie. Tożsamość, jaką przyjmujemy, determinuje nasze życie. Autor od wielu lat naucza na ten temat, co przyniosło trwałe zmiany i uwolnienie w życiu wielu ludzi. Znam Marka Hankinsa osobiście, nasza rodzina wiele mu zawdzięcza. Ta książka także Tobie pomoże zmienić myślenie, w nowy sposób spojrzeć na modlitwę i rozpocząć życie, jakie Jezus nazwał „obfitym”.

/Krzysztof Rompa, pastor Kościoła Chrześcijańskiego ZOE Trójmiasto, prezes Telewizji TBN Polska/

O autorze:

Mark Hankins pochodzi ze Stanów Zjednoczonych. Siedzibą jego służby jest Aleksandria w stanie Luizjana. Podróżuje po świecie głosząc Słowo Boże w mocy Ducha Świętego od ponad trzydziestu lat. Naucza głównie na temat wiary, tożsamości w Chrystusie i działania Ducha Świętego. Jest autorem kilkunastu książek, licznych programów telewizyjnych i radiowych.

Autor: Mark Hankins
Wydawca: AF

Więcej inf. i możliwość zakupu: http://www.sklep.af.com.pl/pl/p/MOC-TOZSAMOSCI-W-CHRYSTUSIE-Mark-Hankins-/6056

Patronat:

Logo Radia Chrześcijanin

pokaż więcej

Podobne wiadomości

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Back to top button