Wieści wydawnicze

Droga sceptyka do Boga

Droga sceptyka do BogaDroga sceptyka do Boga. Autor: Joe Musser. Droga sceptyka do Boga to nie teoretyczny wykład, czy zestaw argumentów, które odeprą ataki wątpiących, co mógłby sugerować tytuł. To coś zupełnie innego, świadectwo życia. Prawdziwa historia człowieka, który odnalazł Boga i całkowicie oddał mu swoje życie. Biografię mówcy, pisarza i ewangelizatora Josha McDowell’a opisał w prosty i piękny sposób Joe Musser.

Każdy, kto po nią sięga może odnaleźć siebie samego na drodze do Boga, którą przemierzył Josh.

Wierzący, niewierzący, każdy jest w drodze i zmierza do jakiegoś celu. Książka nie opowiada o średniowiecznych świętych, których życie trudno przełożyć na współczesne realia, ale o człowieku żyjącym w obecnej rzeczywistości, który odczuwał strach, złość, żal, borykał się z codziennymi problemami, takimi jak praca, czy miłość.

Josh McDowell urodził się 1939 roku w Michigan, podczas swojej posługi bezpośrednio dotykał wydarzeń, które targały światem XX wieku, narażał się przywódcom organizacji bojowych, by służyć Bogu i wypełniać swoje powołanie. Zanim jednak do tego doszło słowa Pisma Świętego uznał za literacką fikcję i postanowił w naukowy sposób tego dowieść. To książka, która postawi w życiu czytelnika autentyczny drogowskaz, gdy będzie się zastanawiać nad wyborem małżonka, studiów, zawsze gdy znajdzie się na rozdrożu, a taki znak przyda się absolutnie każdemu.

Justyna Czyżycka

Dane książki:

Stron 219, oprawa miękka
Wydawca: TKECH, Kraków

pokaż więcej

Podobne wiadomości

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Back to top button