ŚwiadectwaZe świata

Aktorka Kimberly Elise świętuje 54 urodziny, przyjmując ponownie chrzest

Kimberly Elise
źródło: Instagram / Kimberly Elise

Gwiazda Hollywood Kimberly Elise opisała w mediach społecznościowych, jak świętowała swoje 54 urodziny. Zdecydowała się przyjąć chrzest, aby ponownie oddać życie Jezusowi.

„Jest jednak coś niezwykle głębokiego w tak świadomym oddaniu Bogu życia, kiedy jest się w moim wieku”

„Dziś moje urodziny. W dosłownym znaczeniu, bo 54 lata temu moja mama urodziła mnie po długim, trudnym porodzie. Dziękuję, Mamo! Rodzę się jednak też w sensie duchowym, Jahwe sprawił, że narodziłam się na nowo. Pierwszy raz przyjęłam chrzest w wieku 16 lat. To było piękne, pełne mocy doświadczenie, wypełnił mnie Duch Święty. Jest jednak coś niezwykle głębokiego w tak świadomym oddaniu Bogu życia, kiedy jest się w moim wieku”, napisała na Instagramie pod zdjęciami ze swojego pełnego emocji chrztu.

Elise urodziła się w 1967 roku. Po raz pierwszy oddała życie Jezusowi jako nastolatka, jednak życie poprowadziło ją później w innym kierunku. Jej debiutem była rola w filmie „Desperatki” z 1996 roku, następnie krytycy chwalili ją za grę w „Pokochać” z 1998 roku.

Wspomina, że mimo iż osiągnęła sukces na skalę światową, Duch Święty nigdy jej nie opuścił

Kimberly Elise, Czterokrotna zdobywczyni NAACP Image Award, powiedziała:

„Podobnie jak wielu nastoletnich chrześcijan po przyjęciu chrztu w wieku 16 lat wróciłam do świata. Duch Święty jednak nigdy mnie nie opuścił”, napisała. „Choć przez te wszystkie lata nie zawsze dokonywałam najlepszych wyborów, Duch Święty wybudował wokół mnie mur. Chronił mnie przed odejściem za daleko”.

„Bóg błogosławił mi pomimo moich błędów (On osiągnie swój cel niezależnie od wszystkiego!)”, dodała Elise. „W 2019 roku Jahwe powiedział: dość błąkania się, córko, czas wrócić do domu. I Jezus mnie ocalił.”

Pochodząca z Minneapolis aktorka dodała, że w 2019 roku ponownie oddała się Jezusowi i zupełnie tego nie żałuje.

„Od tamtej pory Duch Święty przemienia mnie szybko i dogłębnie. Miałam dużo do nadrobienia”, wyznała. „Tym razem byłam w pełni świadoma i rozumiałam, co robię i jaką obietnicę składam Bogu”, pisała o ponownym chrzcie.

„Po tych wszystkich latach Bóg dał mi czystą kartę, odbudował to, co zniszczyła szarańcza. Sprawił też, że poczułam się, jakbym znowu miała 16 lat. Alleluja!”, opowiadała Elise. „Bóg jest prawdziwy i wierny. Choć czasem zbaczamy z drogi, On ma anielską cierpliwość i daje nam wiele szans na powrót do domu. Niesamowicie się cieszę, że przyjęłam Jego propozycję. Jestem też bardzo wdzięczna, że mam tak kochającego, przebaczającego Zbawiciela, jak Yahshua Hamashiach”.

Kimberly Elise podsumowała swój post, oferując 500 tys. obserwującym szansę na otwarcie serc na Jezusa

„Jeśli nie znasz Jezusa, poszukaj Go, zanim będzie za późno i nie będzie na to szans. Uwierz, pokutuj i poddaj się Mu. Jeśli Go znałeś, ale zboczyłeś z właściwej drogi, pokutuj, wezwij Go. On też chce, żebyś wrócił do domu”, zakończyła.

Gwiazda dodała, że jest wdzięczna za przykład, jaki dawali jej rodzice, pastorzy i inni.

Elise opublikowała serię zdjęć. Pokazywały, jak się modliła, potem została zanurzona w wodzie, a wreszcie wstała, przepełniona radością.

Autor: Jeannie Law
Źródło: The Christian Post

Inne
„Żyję przez wiarę”, aktorka Candace Cameron Bure o swojej wierze w Hollywood

pokaż więcej

Podobne wiadomości

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Back to top button