Uświęcenie
Wieści wydawnicze

Osiem paradoksów wielkiego przywództwa – Tim Elmore

Osiem paradoksów wielkiego przywództwaZostań liderem nowej generacji bogatym w inteligencję emocjonalną i społeczną oraz koordynującym znakomite wyniki współpracy dzięki ośmiu paradoksów, które wstrząsają status quo.

Książka Osiem paradoksów wielkiego przywództwa przedstawia oryginalne strategie i nowatorski sposób myślenia, który wymaga się dzisiaj od lidera nowej generacji.

Autor, dr Tim Elmore, pomaga liderom wielu dziedzin poruszać się po coraz bardziej złożonych, szybko zmieniających się środowiskach, a także zarządzać zespołami wnoszącymi do miejsca pracy wiele nowych wymagań i oczekiwań nieznanych nawet jedno pokolenie wcześniej.

Po dwudziestu latach pracy u boku Johna C. Maxwella Tim przedstawia sprzeczne z intuicją paradoksy, które jeśli zostaną wdrożone w życie, pozwolą dzisiejszemu liderowi wyróżnić się i lepiej nawiązać kontakt z zespołem i klientami. W książce zostały przedstawione pomysły będące doskonałą pomocą dla liderów w inspirowaniu członków zespołu, skuteczniejsze niż wypłata.

Po wyszkoleniu setek tysięcy młodych profesjonalistów dr Elmore dzieli się sekretami liderów nowej generacji na temat wyjątkowych paradoksów opisanych w tej książce. W Ośmiu paradoksach wielkiego przywództwa czytelnicy:

– Poznają różnorodne oczekiwania dzisiejszych członków zespołu wobec liderów; inne niż nawet w nieodległej przeszłości;
– Zrozumieją znaczenie ośmiu paradoksów, które są kluczowe dla liderów nowej generacji, aby wprowadzić je w życie już teraz;
– Zainspirują się historycznymi i współczesnymi przywódcami, którzy żyli zgodnie z ośmioma paradoksami;
– Zrozumieją, w jaki sposób oni również mogą przewodzić dzięki ośmiu paradoksom, co doprowadzi ich do inteligencji emocjonalnej i społecznej, która rezonuje z ich zespołami i pomaga uzyskiwać znakomite wyniki współpracy.

Dane książki:

Tytuł: Osiem paradoksów wielkiego przywództwa
Autor: Tim Elmore
Wydawca: Oficyna Wydawnicza Logos

pokaż więcej

Podobne wiadomości

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button