Uświęcenie
Wydarzenia

Konferencja Spring Revival 2-6 VI 2023

 Spring Revival 2023 Wiadomość nadesłana: Przed nami kolejne długo wyczekiwane coroczne wydarzenie!
WIOSENNA KONFERENCJA PRZEBUDZENIA, która w tym roku zapowiada się wyjątkowo!
Wszystko w obecności i prowadzeniu naszego Boga cudów, który jak wierzymy przygotował coś wielkiego dokładnie na ten czas.

Konferencja niezwykła, ponieważ naszym gościem będzie człowiek, który kocha Jezusa całym sercem i dla głoszenia Ewangelii jest w stanie poświęcić wiele. PETER LI przyjedzie z Hongkongu, aby głosić nam Słowo Boże i opowiedzieć jak Bóg działa w Jego kraju.

PETER LI większość swojego życia pracował w branży bankowej w regionie Azji i Pacyfiku, jednak pragnąc czegoś więcej, szukał Boga całym sercem. W najmniej spodziewanym momencie w potężny sposób spotkał się z Bożą miłością, która całkowicie przemieniła jego życie. Dzisiaj Peter Li spędza większość czasu na głoszeniu Słowa, modlitwie, uwielbieniu i czytaniu Pisma Świętego.

Gospodarzem całego wydarzenia jest DR JACK SHEKINAH, założyciel kościołów w Afryce, Australii, Nowym Jorku, Indiach, Pakistanie, jak również pastor naszego kościoła w Gdyni. Jego służbie towarzyszy manifestacja Bożej ponadnaturalnej mocy i bezkompromisowe głoszenie Ewangelii.

Spotykamy się przez trzy dni:
02.06-04.06,
Pt., 18:00
Sob., 16:00
Niedz., 11:00
ul. Unruga 76, Gdynia

pokaż więcej

Podobne wiadomości

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button