Różne

„Znajdź swoją pewność w Chrystusie”: Sadie Robertson zachęca miliony fanów, by porzucili światową tożsamość

Sadie RobertsonAutorka książek i podcastów, założycielka Live Original, Sadie Robertson, zachęciła na Instagramie 3,4 miliona swoich fanów, by porzucili ufność w rzeczach tego świata i poszukali pewności w Chrystusie.

We wpisie na Instagramie z 24 września, 22-latka przyznała, że zachowuje pewność siebie nie z powodu tego, kim jest, ale z powodu swojej wiary w Boga.

Robertson napisała, że gdy podczas chwili z Bogiem słuchała uwielbienia Steffany Gretzinger, nagle uderzyły ją słowa: „Jego tron nie upadnie”.

„Gdy tego dnia rano zaczęłam to sobie powtarzać,” – napisała gwiazda „Duck Dynasty” – „poczułam ogromną ufność i pewność, że tron Boga, w którym znajduję moją tożsamość, nigdy nie upadnie”.

„Myślę, że wiele razy próbujemy znaleźć swoją pewność i tożsamość w rzeczach, które znajdują się na dowolnym tronie, jaki dla nich budujemy, a które skazane są na upadek” – dodała Robertson. „Budujemy trony dla pop-kultury, mediów społecznościowych, idolizowania innych, czy nawet dla idolizowania samych siebie”.

„Gdy upada tron, jaki budujemy dla tych rzeczy, razem z nim upada nasza ufność, tożsamość i pewność”.

Robertson zauważyła, że rzeczy tego świata niszczeją, a w końcu wszystko przeminie. Jedyne, co pozostaje niezmienne, i co nigdy się nie zmieni, to Bóg i Jego moc.

„Żyjemy w świecie, który ciągle się zmienia. Serwisy codziennie podają setki różnych wiadomości, media społecznościowe lansują setki nowych trendów, a ludzie mają setki różnych nastrojów” – napisała Robertson. „Ale Biblia mówi, że Bóg jest ŚWIĘTY, ŚWIĘTY, ŚWIĘTY – Ten, który był, który jest, i który ma przyjść”.

Robertson zachęciła na Instagramie swoich fanów, by zastanowili się, w czym znajdują swoją pewność. Jeśli jej źródłem jest ich telefon lub inny „prowizoryczny tron”, niech zwrócą się do Boga, ponieważ każda inna podstawa pewności jest tymczasowa.

„Jego tron nigdy nie upadnie. Jeśli szukasz pewności i tożsamości, nie sięgaj po telefon czy prowizoryczny tron – sięgnij ku Bogu i pokłoń się przed Jego tronem”.

Sadie Robertson obecnie ma przerwę w trasie ze swoją organizacją Live Original, przygotowując się do ślubu z narzeczonym Christianem Huff’em.

Autor: Lindsay Elizabeth

Źródło: CBN News

pokaż więcej

Podobne wiadomości

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Back to top button