WydarzeniaZ kraju

XIV Poznańskie Warsztaty Gospel

XIV Poznańskie Warsztaty GospelKilka słów informacji od organizatora: Grudzień w Poznaniu rozpocznie się MOCnym uderzeniem w rytmie Gospel!
Już w pierwszy weekend grudnia tego roku poznański chór Gospel Joy przygotował prawdziwą ucztę muzyczną dla osób lubiących gospelowe brzmienie. W trzydniowym harmonogramie Międzynarodowego Festiwalu Muzyki Gospel „Joy of The Gospel” znajdują się XIV Poznańskie Warsztaty Gospel (3-4 grudnia) oraz Koncert nagraniowy KIDS Gospel Joy oraz Gospel Joy (5 grudnia).

W sobotę i niedzielę odbędą się zajęcia muzyczne dla osób w wieku 13+, prowadzone przez Karen Burke – dyrygentkę potężnego chóru Toronto Mass Choir; Davida Daniela – jego wspaniałą osobowość nie trzeba przedstawiać polskim Gospelowcom; oraz jedną z najbardziej popularnych polskich instruktorek Gospel – „Bacę” – Dyrygentkę Gospel Joy.

W niedzielę Baca poprowadzi również Warsztaty dla Dzieci, które w zeszłym roku cieszyły się bezprecedensowym zainteresowaniem ponad 100 dzieci.

Zajęcia prowadzone są w układzie trzygłosowym i są skierowane do osób na każdym poziomie muzycznym. Zwieńczeniem weekendu jest Koncert Finałowy dorosłych i dzieci
(4 grudnia, godz.17:00, Centrum Kongresowe UMP w Poznaniu).

Zapisy dla młodzieży i dorosłych, 3-4 grudnia: http://gospeljoy.pl/warsztaty-gospel-poznan-2016/#zapisy
Zapisy dla dzieci, 4 grudnia: http://gospeljoy.pl/warsztaty-gospel-poznan-2016-dzieci/#zapisy
Zniżka obowiązuje do 1 listopada.

XIV Poznańskie Warsztaty GospelW poniedziałek (5 grudnia) odbędą się dwa koncerty nagraniowe z udziałem Gospel Joy,

w poznańskim Teatrze Muzycznym. Materiał przygotowany został pod okiem fenomenalnego artysty i muzyka, aranżera i kompozytora z Kanady – Coreya Butlera. Gościem specjalnym będzie Natalia Niemen.

Pierwszy koncert odbędzie się o 17:30. Na samym jego początku wystąpią najmłodsi podopieczni, czyli KIDS Gospel Joy, a zaraz po nich chór Gospel Joy.
Drugi koncert rozpocznie się o godzinie 20:00. Będzie to koncert samego chóru Gospel Joy wraz z zaproszoną gwiazdą, Natalią Niemen.

Bilety na koncerty nagraniowe dostępne będą w sprzedaży internetowej. Więcej na stronie www.gospeljoy.pl

Międzynarodowy Festiwal Muzyki Gospel „Joy of The Gospel” jest współfinansowany przez Samorząd Województwa Wielkopolskiego.

pokaż więcej

Podobne wiadomości

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Back to top button
Close
Close

Adblock Detected

Prosimy o wsparcie, wyłączając blokadę reklam.