Muzyka

Worship Forever – nowa płyta Michaela W. Smitha

Michael W. Smith

Znany na całym świecie piosenkarz i tekściarz Michael W. Smith na nowo zaaranżował swój najlepiej sprzedający się album, „Worship”. Okoliczności powstania tego projektu również są nieprzypadkowe – 1 września wypadła 20. rocznica wydania płyty w 2001 r. „Worship Forever” to oryginalny album zaaranżowany na nowo, od początku do samego końca, przy współpracy z orkiestrą symfoniczną. W skład nowej płyty wchodzi też piosenka bonusowa, „SING AGAIN”. Według Smitha tekst utworu bardzo pasuje do obecnych okoliczności.

„Worship Forever” nagrano na żywo z udziałem publiczności w Nashville 12 lipca 2021 r. Wśród gości specjalnych znajdują się m.in. Amy Grant, Matt Redman i Tauren Wells.

Oryginalną wersję albumu wydano 11 września 2001 r. „Worship” był wówczas źródłem nadziei w czasie przepełnionym smutkiem i żałobą.

worship forever

– Płyta „Worship” była dla mnie naprawdę szczególna. Od samego początku, czyli nagrań na żywo w Lakeland, aż po dzień premiery, 11 września, kiedy nasz naród został zaatakowany. Widziałem, jak Bóg wykorzystuje te pieśni i muzykę w sposób, o jakim nawet bym nie śnił. Bardzo się cieszę, że mogłem zaaranżować tę płytę na nowo, od początku do końca, przy współpracy z orkiestrą symfoniczną. To naprawdę szczególny projekt nagrany w niesamowitą noc.

„Worship Forever” – lista utworów:

Forever
Heart of Worship feat. Matt Redman
Draw Me Close
Turn Your Eyes Upon Jesus
Open the Eyes of My Heart
Above All
Breathe
Let It Rain
Agnus Dei feat. Amy Grant
Awesome God
More Love, More Power feat. Tauren Wells
Surrounded, Waymaker
Forever (reprise)
Bonus Track: Sing Again

Autor: Herb Longs
Źródło: The Christian Beat

Inne
Premiera nowego albumu Paula Baloche’a – „Behold Him”

pokaż więcej

Podobne wiadomości

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Back to top button