Film

Więcej niż sen

 Więcej niż senPrzez dziesięciolecia to zjawisko powtarzało się w muzułmańskim świecie. Mężczyźni i kobiety, nie wiedząc nic o Ewangelii, nie mając żadnych kontaktów z chrześcijanami, doświadczali nawrócenia, gdy w snach i wizjach objawiał im się sam Jezus Chrystus.

Przedstawiamy w formie para-dokumentalnej, pięć historii byłych muzułmanów, którzy poznali Jezusa i przyjęli go, jako swojego Zbawiciela.

Każda historia zawiera wyjaśnienie tego, co znaczy podążyć za Chrystusem.

Ali jest zniewolonym przez alkohol Turkiem. Jego pielgrzymce do Mekki towarzyszy marzenie o wolności od tego nałogu. Spodziewa się, że stając się ortodoksyjnym Muzułmaninem zwycięży nad alkoholizmem. Na drodze tej znajduje Chrystusa.
40 minut.

Dini to Indonezyjska nastolatka, która staje się Chrześcijanką pewnej nocy, gdy Muzułmanie wznoszą osobiste modlitwy do Allaha. Jej serce wypełnione zostaje pokojem, który pomaga Jej przetrwać nawet czas prześladowań.
42 minuty

Mohammed, Nigeryjski pasterz, który odnalazł głęboką miłość Chrystusa jest poddawany wielu próbom przez swojego Ojca. Ostatecznie prowadzi go ku wierze w Zbawiciela.
46 minut

Khalil był islamskim fundamentalistą, terrorystą, który został przeminiony podczas spotkania z Jezusem.
29 minut

Khosrow to młody Irańczyk, który cierpiał na derpesję, w obliczu życia bez nadziei. Odkąd spotkał Jezusa, radość wypełnia jego serce.
30 minut

Dane płyty „Więcej niż sen”

Wydawca: Fundacja „Głos Ewangelii”
Nośnik: płyta DVD

Podobne wiadomości

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zobacz również

Close
Close

Adblock Detected

Prosimy o wsparcie, wyłączając blokadę reklam.