Ze świata

Uwolnieni od siedmiu demonów

Uwolnieni od siedmiu demonów
Dzięki żarliwym modlitwom wierzących Janu i Vinaya oddali swoje życie Jezusowi.

36-letni Janu Naik został przywieziony do pastora Sarisha Sudaya na motocyklu swojego przyjaciela, gdyż sam nie był w stanie chodzić. Mimo iż wielokrotnie był poddawany badaniom, lekarze nie mogli zdiagnozować jego choroby. Większość zarobków swoich i swojej żony Janu wydał na leczenie, jednak stan jego zdrowia nie uległ zmianie. Mężczyzna szukał ratunku nawet w magii – bez rezultatów.

Wydawało się, że pastor Sarish Suday również nie będzie w stanie wpłynąć na poprawę jego zdrowia. Po tygodniu modlitw cud się nie wydarzył. Zarówno pastor jak i członkowie kościoła rozpoczęli post i modlitwę o uzdrowienie Janu. W pewnym momencie Janu i jego żona Vinaya zaczęli wydawać dziwne głosy.

Zdając sobie sprawę, że jest to wpływ złych duchów, wierzący zaczęli wyganiać je w imieniu Jezusa. Wtedy duch zaczął przemawiać, nazywając siebie Rakshas, co oznacza „duch”. Wyznał, że mieszkał w ciele Vinayi i próbował zniszczyć całą rodzinę. Do tej pory doprowadził do śmierci dwójki ich dzieci, a teraz zaatakował nogi Janu.

Gdy wierzący kontynuowali modlitwę, duch wykrzyczał, że traci kontrolę nad małżeństwem. Następnie sześć demonów opuściło ciało Vinayi, a jeden ciało Janu.

Stan zdrowia Janu znacznie się polepszył, jednak co jest najważniejsze, oboje z Vinaya oddali swoje życie Jezusowi i uznali Go za swojego osobistego Zbawiciela.

Opis zdjęcia:
Dzięki żarliwym modlitwom wierzących Janu i Vinaya oddali swoje życie Jezusowi.

źródło: Gospel for Asia

pokaż więcej

Podobne wiadomości

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Back to top button