Ze świata

USA: Ojciec oskarżony … nie pozwala synowi ubierać się jak dziewczynka

trans genderOjciec został oskarżony a bitwa toczy się o wysoką stawkę. Może zakończyć się utratą praw do wychowywania syna.

Jeffrey Younger został oskarżony o molestowanie dziecka, ponieważ nie zaakceptował decyzji swojej byłej żony dotyczącej wychowania syna Jamesa jako dziewczyny.

Zgodnie z dokumentami sądowymi tożsamość płciowa Jamesa zależy od tego, z którym rodzicem mieszka. Ubiera się jak mała dziewczynka tylko wtedy, gdy jest z matką, która nazywa go „Luna”. Jednak Jeffrey powiedział Federalistowi, że jego syn nalega na noszenie chłopięcych ubrań i „brutalnie odmawia noszenia dziewczęcych ubrań w moim domu”.

Matka Jamesa zabrała go do terapeuty, który zdiagnozował u niego dysforię płciową. Terapeuta zauważa jednak, że James woli być nazywany „Luna”, kiedy jest z matką, ale woli być nazywany „Jakubem”, kiedy jest z ojcem.

Relacje naocznych świadków wspierają obserwacje Jeffreya dotyczące Jamesa, który woli być chłopcem.

Pastor Bill Lovell (Christ Church Carrollton) zauważa po trzech spotkaniach, że chłopiec zachowuje się i wygląda jak zdrowy sześciolatek.

Dodaje, że modli się o niego aby wszystko dobrze się skończyło i nie cierpiał z powodu zderzenia światopoglądów rodziców.

Sprawa Jamesa nie jest pierwsza i nie będzie ostatnia. Amerykańska Akademia Pediatrii opublikowała informację o tym, że coraz więcej dzieci zaczyna używać „nietradycyjnych terminów związanych z płcią” do samoidentyfikacji. Niektórzy rodzice nawet pozwalają swoim dzieciom wybrać własną płeć.

opr. za CBN News

pokaż więcej

Podobne wiadomości

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Back to top button
Close
Close

Adblock Detected

Please consider supporting us by disabling your ad blocker