Wieści wydawnicze

Triumf Przez Tragedie

Triumf Przez TragedieJakiś czas temu ukazała się książka ze świadectwami „Triumf Przez Tragedie”. David Wilkerson doświadczył niezliczonych wyzwań i zwycięstw podczas swojej służby. Niektórymi z nich się dzielił publicznie. Dzisiaj prezentuje świadectwa tych, którzy przetrwali wiele utrapień.

Wielu chrześcijan skupia się na dobrym samopoczuciu i dąży do zdobycia szczęścia, lecz gdy przeciwności życia staną na drodze tym dążeniom, zmuszeni zostają do podjęcia pewnych decyzji. Ludzie, których spotkasz w tej książce, postanowili zwrócić się do Boga ze swoimi pytaniami, a gdy szukali Ojca, On objawiał im samego siebie i swoją naturę. Będziesz zdziwiony głębią intymności z Ojcem, jakiej doświadczyli poprzez trudności i tragedie.

Czytając tę książkę

i dowiadując się, jak owi wierzący odnosili triumf dzięki Jezusowi Chrystusowi, będziesz błogosławiony i zostaniesz zainspirowany w swojej wędrówce z Nim. Niektórzy z nich utracili dzieci, inni zostali cudownie uzdrowieni z raka, jeszcze inni doświadczyli opuszczenia lub przez długi czas z oddaniem opiekowali się swoimi niepełnosprawnymi bliskimi. Wspólna nić łącząca te wszystkie świadectwa to wierna obecność Boga i Jego łaski w ich życiu, nawet jeśli musieli się zmierzyć z kruchością ludzkiej natury i wątpili w Boga.

Dane książki „Triumf Przez Tragedie”

Ilość stron: 221
Format: 14×21 cm
Wydawca: Jack.pl

pokaż więcej

Podobne wiadomości

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Back to top button