Muzyka

Toby Mac wydaje akustyczną EP-kę „The Lost Demos”

TobyMac

W czasie wielkiego niepokoju wokół COVID-19, TobyMac przypomina nam o sile muzyki, prezentując to specjalne, akustyczne, domowe wykonanie fantastycznego utworu „Rich”. Utwór ten znalazł się na najnowszym projekcie TobyMaca, zatytułowanym The Lost Demos.

Zapomniane perełki

„Moja EP-ka „The Lost Demos” powstała w okresie kwarantanny i siedzenia w domu (Covid-19),” – mówi. „Przekopywałem się przez stare laptopy i twarde dyski i zdałem sobie sprawę, że jest tam kilka perełek, które jeszcze nigdy nie ujrzały światła dziennego.

The Lost Demos

Piosenki, którymi mógłbym się podzielić, a do tej pory nie zrobiłem tego z tej czy innej przyczyny. Piosenki, które mają specjalne miejsce w moim sercu, ale wylądowały na wyspie „Misfit songs”.

Muzyczni odmieńcy

Mam nadzieję, że niektóre z tych zagubionych demówek znajdą swój dom w ludzkich słuchawkach, a może nawet w ich sercach. Jest wiele powodów, dla których demówki kończą zapomniane w szufladach.

Wiele osób zakłada, że nie były wystarczająco dobre, aby je wydać. Ale często może być tak, że po prostu nie pasują do ogólnego tematu albumu lub są muzycznie nie na miejscu w całym dorobku.

Zresztą zobaczcie sami…

Źródło: The Christian Beat
Autor: Jessie Clarks
Tłum: M.O

Podobne
Nowy album TobyMaca „Light Of Christmas”

pokaż więcej

Podobne wiadomości

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Back to top button