Muzyka

Teledysk: After Grace – Simple Things

After GracePrzedstawiamy oficjalny teledysku zespołu After Grace „Simple Things”. Ten nowy hymn akustyczno-popowego duetu After Grace został wydany 17 lipca. Napisany przez Cody’ego Clarka z After Grace wraz z Danielem Dossem i wyprodukowany przez Fostera Ferrella. Utwór opowiada o osobistej drodze Clarka do ponownego odkrycia tego, co było najważniejsze w jego życiu: „wiara, nadzieja i miłość oraz znajomość Jezusa”.

Nostalgiczny film „Simple Things”, wyreżyserowany przez Joela Burrisa, przedstawia autobiograficzne spojrzenie na dorastanie Clarka jako syna pastora w wiejskim stanie Arkansas. Poruszający klip został nakręcony w miejscach kluczowych dla dzieciństwa Cody’ego i zawiera materiał filmowy przedstawiający jego ojca i dziadka, a także pozostałej rodziny.

Szwagier Cody Clark i Jerad Moffitt utworzyli After Grace w swoim rodzinnym mieście Mountain Home w Arkansas w 2013 roku. Duet wydał single „Save Me” i „Shine” odpowiednio w 2016 i 2017 roku. W 2019 roku debiutancka EP grupy You Know została wydana nakładem Burtonwood Records.

źródło opr. thechristianbeat.org

pokaż więcej

Podobne wiadomości

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Back to top button