Wieści wydawnicze

Jedna rzecz, której nie możesz robić w Niebie

Jedna rzecz, której nie możesz robić w NiebiePolecamy książkę, która właśnie opuściła drukarnię. Bill Bright napisał o niej „wypełniona jest fascynującymi opisami zdarzeń, praktycznymi wskazówkami oraz otrzeźwiającą mądrością na temat ewangelizacji”. Czy jesteś gotowy na wieczność? Jeśli tak, to czy pomagasz innym przygotować się do tej podróży ku wieczności, którą każdy z nas musi odbyć? Jako ludzie wierzący, wszyscy zdajemy sobie sprawę, że powinniśmy mówić innym o Jezusie, lecz często nie wiemy w jaki sposób.

Ta praktyczna książka dostarczy ci wskazówek do rozpoczęcia rozmowy, przykładów sytuacji głoszenia ewangelii oraz odpowiedzi na powszechnie zadawane pytania. Książka da ci wyposażenie i motywację, abyś przez resztę swojego życia, mógł zdobywać przyjaciół i nieznajomych dla Pana Jezusa.

Każdy naśladowca Chrystusa jest powołany do tego aby głosić innym

najbardziej radosną nowinę jaką kiedykolwiek oznajmiono. Mark Cahill z pewnością traktuje bardzo poważnie Wielki Nakaz Misyjny naszego Pana i Zbawiciela. Jedna rzecz której nie możesz robić w niebie jest książką wypełnioną fascynującymi opisami zdarzeń, praktycznymi wskazówkami oraz otrzeźwiającą mądrością na temat ewangelizacji. Niech Bóg błogosławi dystrybucję tej książki.
– Dr. Bill Bright, Campus Crusade for Christ

Jeśli sprawdzisz w słowniku słowo „gorliwość”, znajdziesz tam nazwisko: Mark Cahill. Jest on jedynym człowiekiem na ziemi, który powoduje, że czuję się letnim. Jeśli chcesz służyć Bogu z większą pasją, otwórz stronice tej książki i rozgrzej się na jej rozżarzonych węglach.
– Ray Comfort, Living Waters Publications

„Kiedy Mark Cahill przemawia w Summit Ministries, studenci słuchają! Pan ciągle używa Marka aby rozpalał ogień ewangelizacji w ludzkich sercach. Wielu z naszych studentów i członków personelu nigdy już nie pozostaje takimi samymi. Jeśli chcesz zostać sprowokowany, wyposażony i zachęcony, aby odważnie reprezentować naszego Pana Jezusa Chrystusa, przeczytaj uważnie tę książkę … przyjmij do swojego serca jej przesłanie … i zacznij doświadczać radykalnego życia chrześcijańskiego.”
– David A.Noebel, Prezes Summit Ministries

Książka ukazała się staraniem Wydawnictwa Jakub
Patronat objęło Radio Chrześcijanin

Szukaj jej w dobrych sklepach internetowych.

Spis treści:

Wstęp 11
1. South Beach 15
2. Masz przywilej! 23
3. Zwycięstwo, zwycięstwo, zwycięstwo 32
4. Wymówki, wymówki 51
5. Czy już otrzymałeś jeden z nich? 67
6. Dopóki oddychają, potrzebują Jezusa 80
7. Co powiedzieć? 102
8. Winny! 123
9. Cztery zabójcze pytania 156
10. Dobra odpowiedź! 166
11. Kieszeń pełna biletów 190
12. Dla kogo to robimy? 205
13. Czarna lista 226
14. Drogi szatanie czy drogi Boże 249

pokaż więcej

Podobne wiadomości

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Back to top button