Muzyka

Świąteczny album „Christmas” Bryana i Katie Katie Torwaltów

Bryan i Katie Torwalt to liderzy uwielbieniowi z Jesus Culture. W październiku 2017 r. z wielką radością poinformowali fanów o swoim nowym minialbumie zatytułowanym „Christmas”, idealnie wpasowującym się w sezon świąteczny. Na płycie znalazły się cztery piosenki. Trzy z nich to prawdziwe świąteczne klasyki. Czwarta zaś, „Emmanuel (God With Us Forever)”, to nowa interpretacja utworu, który stanowił część projektu „Champion” z 2016 r.

– Przez cały czerwiec na okrągło słuchaliśmy muzyki świątecznej. Tym sposobem zdecydowaliśmy, które utwory znajdą się na naszej epce – powiedzieli Bryan i Katie, opowiadając o świątecznym albumie. – Uwielbiamy gwiazdkową muzykę tak bardzo, że trudno było nam dokonać wyboru. Ostatecznie postawiliśmy na klasyki, które wywołują u nas uśmiech za każdym razem, kiedy je słyszymy. Ogromnie przyjemne było ich śpiewanie! Trzymaliśmy się klasycznego brzmienia z lat 50. i 60. Usłyszycie więc dużo instrumentów strunowych, śpiewów chóru, dźwięków kontrabasu i świątecznych dzwoneczków. Chcieliśmy stworzyć muzykę gwiazdkową, której sami chcielibyśmy słuchać. Zależało nam też na dźwięku, który przypomni o wszystkim, za co tak bardzo kochamy Święta.

Bryan i Katie to przywódcy uwielbieniowi i tekściarze, którzy uwielbiają patrzeć, jak życie innych zmienia się poprzez spotkania z Bogiem. Ich świąteczny album jedynie to potwierdza.

– W Świętach piękne jest to, że wszystko przenosi naszą uwagę na Boga i Jego królestwo – wyjaśniają. – W samym centrum są narodziny Jezusa i to niesamowite, jak w okresie świątecznym stajemy się na Niego bardziej wyczuleni. Ale w sercu Boga są też wszystkie miłe gesty, hojność czy skupianie się na rodzinie. Mamy nadzieję, że nasza muzyka przyniesie ludziom radość w chwilach, kiedy będą jej potrzebować. Liczymy także, że ludzie będą bardziej świadomi Boga, który zawsze jest nieskończenie dobry.

Album „Christmas” – lista piosenek:

1. „It’s Beginning To Look A Lot Like Christmas”
2. „The Christmas Song”
3. „Hark the Herald / O Come Let Us Adore Him”
4. „Emmanuel (God With Us Forever)”

Autor: Herb Longs

Źródło: The Christian Beat

pokaż więcej

Podobne wiadomości

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Back to top button