Ze świata

Słodycz zwycięstwa

AzjaStudenci szkoły biblijnej wspierani przez GFA stanęli na boisku. Patrzyli na swoich przeciwników i porównywali swój wzrost do wzrostu drużyny przeciwnej. Cień nerwowości dało się zauważyć w studentach, którzy widzieli, że każdy z ich przeciwników jest silniejszy i wyższy. Drużyna studentów wspierana przez GFA to grupa lokalnych mężczyzn. Nigdy nie grali w piłkę na boisku.

Lepiej byli przystosowani do zajęć na brudnych ulicach i ścieżkach wiosek.

To były zawody, które wyłonią mistrza Inter Bible College Football Tournament w serii meczy. Studenci byli zdeterminowani dać z siebie wszystko w tej grze. Setki widzów oglądały jak drużyna GFA strzela gole. Ich umiejętności i zręczność powodowały, że drużyna przeciwna nie miała szans. „Przeciwnicy atakowali tylko kilka razy” donosi korespondent GFA.

„Nasi bracia grali tak dobrze, że ich wzrost i masa nie powstrzymały ich od strzelenia dwóch goli.”W końcu zespół chłopców z wioski zdobył mistrzostwo dodając kolejne trofeum do zaprezentowania.”To był naprawdę wspaniały czas widząc radość zwycięstwa na twarzach braci.” powiedział korespondent GFA. „GFA ma błogosławieństwo na polu misyjnym a także na polu  sportowym”. Bardzo często Pan otwiera drzwi w niekonwencjonalny sposób. Sport jest jednym z wielu sposobów.

Konkursy takie jak te wspierane przez GFA przyczyniają się do rozprzestrzeniania miłości Chrystusa na obszarach gdzie jej wcześniej nie było.

Źródło:GFA
Tłum. Eliza Tarka

pokaż więcej

Podobne wiadomości

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Back to top button
Close
Close

Informacja

Chcąc przeglądać strony serwisu zaakceptuj nasze ogłoszenia.