Świadectwa

Słodkie desery lodowe prowadzą do zbawienia.

deser lodowyTo był koniec pory deszczowej, więc było ciepło i wilgotno na zewnątrz. Kumari odwiedziła lokalnego handlarza ulicznego i kupiła słodki deser podobny do lodów. Gdy jadła deser zaczęła rozmawiać z Gulam- ulicznym handlarzem. Nie zmarnowała szansy i zaczęła dzielić się z nim Ewangelią, a on szybko się tym zainteresował.

„Czy Jezus uzdrowi moją żonę, Aditi?” zadał pierwsze pytanie Kumari.

Nie wiedząc nawet na co chorowała jego żona, Gulam zapewniła, że Jezus jest w stanie to uczynić i zaczęła kontynuować swą opowieść.

5 lat temu Aditi zaczęła zachowywać się dziwnie. Jej zachowanie zmieniło się i stało się niezwykle uciążliwe. Gulam chodził ze swą żoną do różnych lekarzy i magów, tak jak ludzie radzili mu, gdyż podejrzewano, że ktoś rzucił na jego żonę zły urok.

„Jestem w wielkim niebezpieczeństwie i nie wiem co mam teraz robić” powiedział Gulam.

Gulam wydał dużo pieniędzy na poszukiwanie ratunku dla Aditi. Nie miał więcej pomysłów oprócz Ewangelii, którą podzieliła się teraz z nim Kumari. Kumari zaprosiła małżeństwo do udziału w nabożeństwie niedzielnym w kościele gdzie pastorem był jej brat-misjonarz wspierany przez GFA.

Gulam wraz z żoną podekscytowani uczestniczyli w nabożeństwie. Pastor Surya od razu rozpoznał po zachowaniu Aditi, że jest ona opętana przez demona. Modlił się za jej zdrowie a ona wyraźnie zmieniła się. Powiedziała, że czuła jakby coś opuszczało jej ciało. Czuła sie wolna.

Gulam i Aditi zdecydowali się pójść za Jezusem i zaufać Jego mocy i miłości. Pastor Surya prosi o modlitwę za nich aby wrastali w wierze i aby desery lodowe przyczyniły się do tego aby dzielić się Ewangelią z klientami.

Źródło: GFA
Tłum. Eliza Tarka

pokaż więcej

Podobne wiadomości

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Back to top button