Wieści wydawnicze

Skok na SMOG

Książka dla dzieci

Skok na SMOG Smog w Polsce to nie przelewki! Wszyscy jesteśmy w niebezpieczeństwie – od dzieci, przez nastolatki, aż po dorosłych. Polskie powietrze każdego roku zabija 45 000 osób!

W brew pozorom, smog nie jest problemem lokalnym i nie występuje wyłącznie w Krakowie.

Czy wiedzą Państwo, że spośród 10 najbardziej zanieczyszczonych miast w Europie aż 6 znajduje się w Polsce (Katowice, Sosnowiec, Zabrze, Gliwice, Nowy Sącz, Kraków)?

Zapnij pasy i ruszajmy w podróż! W trosce o Twoje zdrowie!

Hanka: Czy Ty też ciągle słyszysz o smogu? Że alarm, że dusi, że wszyscy chorują i że nie wolno wychodzić z domu? Ja mam już naprawdę dość aresztu domowego i marudzenia o smogu. Zróbmy coś z tym. Myślisz, że się nie da? Nieprawda!

Kot – Paloma: Dołączcie do naszej ekipy ratunkowej! Pora na walkę z Jej Śmierdzącą Wysokością Niską Emisją i gangiem mikrotrucicieli.

Pies – Misiek: Przyda się każda para łap i rąk!

Smog w Polsce to nie przelewki. Zagrożeni jesteśmy wszyscy – od dzieci, przez nastolatki i dorosłych. Nawet w tej chwili, czytając te słowa, najprawdopodobniej wdychasz smog. Jak się z nim zmierzyć? Jak możesz przeciwdziałać? Wystarczy kilka prostych kroków, a pierwszym z nich jest… otwarcie tej książki.

Skok na SMOG

Dane książki:

Oprawa twarda
Liczba stron: 96
Wydawnictwo: Znak emotikon
Rok wydania: 2017

pokaż więcej

Podobne wiadomości

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Back to top button