Ze świata

Selena Gomez śpiewa dla Jezusa

piosenkę Lauren Daigle

Selena Gomez
Selena Gomez

Selena Gomez swoim fanom, którzy obserwują jej profil na Instagramie, udostępniła piosenkę, którą – za zgodą Lauren Daigle – zaśpiewała „dla Jezusa”. Gwiazda muzyki pop opublikowała utwór zaledwie kilka tygodni przed tym, jak trafiła na leczenie do szpitala psychiatrycznego.

Gomez powiedziała na Instagramie, że piosenka Lauren Daigle „The girl” pomaga jej dojść do siebie, kiedy jest zdołowana.

„Chciałabym polecić Wam pewną piosenkę.

Może wam się spodoba, a jeśli nie, to nie ma sprawy. Jak niektórzy wiedzą, lubię słuchać muzyki uwielbiającej Boga, a ta piosenka w sposób szczególny sprawia, że czuję się jak… to takie uczucie, jakbym nigdzie nie szła, tylko po prostu… jakbym się od wszystkiego odcięła” – powiedziała.

„Naprawdę trudno się nie zdenerwować czy zasmucić, kiedy ciągle czuję, że robię coś dobrego i pokazuję się ludziom, a oni oczekują, że będę miła, i robię wszystko, żeby tak było – ale wciąż myślę sobie: „Dlaczego nie czuję się dobrze?”

Selena Gomez, w tle odtwarzając chrześcijańską piosenkę, śpiewała: „Tak daleko pobiegłam i straciłam cię z oczu, ale Ty mnie widziałeś. Może ja ostatnia dowiedziałam się, że odeszłam za daleko. Odtąd zawsze będę przy Tobie”.

Śpiewała dalej refren, który zadedykowała swoim fanom: „Ta dziewczyna nigdzie się nie wybiera. Obiecuję to wam – teraz jestem tego pewna – nigdzie się nie wybiera”.

Gomez w październiku trafiła do szpitala z powodu załamania nerwowego.

Portal TMZ podał informację, że piosenkarka w zeszłym miesiącu była dwukrotnie hospitalizowana z powodu niskiego poziomu białych krwinek, który wystąpił u niej po zeszłorocznym przeszczepie nerki.

W czasie drugiego pobytu w szpitalu Gomez miała atak paniki. Serwis Entertainment Tonight podaje, że piosenkarka „na krótko wyszła z depresji”, w której pogrążyła się w ciągu ostatniego roku.

Selena Gomez w przeszłości otwarcie mówiła na temat swojego zdrowia. W 2015 roku powiedziała, że zdiagnozowano u niej toczeń.

Od tamtej pory zaczęła mówić też o swojej wierze i o tym, że polega na Bogu, który pomaga jej przetrwać.

Na „Instagram bio” Gomez zamieściła: „Światło, przestrzeń, smak – to Bóg. Kiedy On jest obok mnie, jestem NIEUSTRASZONA – nie boję się nikogo i niczego”.

W zeszłym miesiącu piosenkarka podczas czatu na żywo mówiła do 144 milionów fanów o swoim niepokoju i depresji.

Powiedziała też, że kiedy ma obniżony nastrój, często słucha muzyki uwielbiającej. Wyznała, że od niedawna jedną z jej ulubionych piosenek jest właśnie „The girl” śpiewana przez Lauren Daigle.

Kilka tygodni po tym, jak piosenkarka zapowiedziała, że zamierza odpocząć od mediów społecznościowych, świat obiegła wiadomość o jej pobycie Gomez w szpitalu.

Napisała: „Zrobić aktualizację – przerwę, by odpocząć od mediów społecznościowych. Znowu. Tak jak jestem wdzięczna za ich głos, cieszę się, że jestem w stanie zawiesić moją karierę i żyć chwilą obecną. Troszeczkę życzliwości i zachęty! Pamiętajcie, negatywne komentarze mogą zranić czyjejś uczucia”.

W marcu Gomez rozpoczęła pracę na rzecz organizacji non-profit przeciwdziałającej handlowi ludźmi A21, po tym jak otrzymała zaproszenie od współzałożycielki, Christine Caine.

Piosenkarka jest członkiem kościoła Hillsong.

Zachęcamy do dalszej modlitwy o zdrowie Seleny Gomez.

źródło: CBN News

pokaż więcej

Podobne wiadomości

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Back to top button
Close

Adblock Detected

Prosimy o wsparcie, wyłączając blokadę reklam.