Wieści wydawnicze

Sedno – autentyczne życie zmienia świat

Autor: Christine Caine

Sedno - autentyczne życie zmienia światNie mogę sobie wyobrazić piękniejszej wizji niż widok panowania Królestwa Bożego na ziemi … prawdziwego panowania! Jest to Królestwo, gdzie miłość jest czymś całkowicie normalnym, a bieda nie istnieje.

Jest to Królestwo, które zaczyna się niewidzialnie w naszych sercach, ale nie chce tam pozostać. Rozprzestrzenia się z nieograniczoną pasją, by nieść to jakże ważne przesłanie, że jest dostępne …dla wszystkich … wszędzie. Zaś w drodze ku niemu nie można uczynić nic innego jak tylko naprawiać krzywdy, uzdrawiać chorych, odziewać nagich, karmić biednych, otoczyć opieką dzieci i wdowy, położyć kres tyranii oraz niesprawiedliwości i zbudować prawdziwą wspólnotę.

To jest postępowanie właściwe Jezusowi,

a Bóg powiedział, że bramy piekielne go nie przemogą. Jestem pewna, że nigdy nie dowiem się dlaczego, ale Bóg wybrał właśnie nas do przeżycia tej przygody! Jesteśmy ciałem Chrystusa namaszczonym to, by przynieść Jego odkupienie i odrodzenie temu poranionemu światu. Jednak mimo że zostaliśmy powołani, by być rozwiązaniem … jesteśmy też problemem!

Zbyt często żyjemy w oddaleniu od źródła naszej siły, nie czerpiąc z naszego wnętrza, które zostało przemienione mocą Ducha Świętego. To właśnie dlatego Królestwo Niebieskie nie jest normalne … ale może takie być! Nie brak nam niczego, byśmy ujrzeli, jak dzieje się to dzisiaj. Dzięki oświecającej nas woli Boga i Jego Duchowi dającemu nam moc i przemianę, widzimy jak Królestwo szerzy się w sposób, jaki został dla niego przewidziany. Bóg jest źródłem wszelkiej odwagi, kreatywności, motywacji, darów, celów oraz przykładem jak powinniśmy prawdziwie żyć jako chrześcijanie i jak mamy kształtować nasz świat.

Autor: Christine Caine
Wydawca: Compassion

Wielu z nas podejmuje ogromny wysiłek, aby zachowywać się, jak przystało na chrześcijan. Zbyt często postrzegamy chrześcijaństwo w kategoriach właściwego postępowania. Autorka pomaga nam spojrzeć na wiarę jako na wewnętrzną przemianę serca.

Ta inspirująca książka zachęca nas, abyśmy pozwalali Bogu zmieniać się od wewnątrz. Duch Święty pragnie wypełniać Bożą wolę w twoim życiu i czynić je spełnionym i efektywnym.

Patronat Radio Chrześcijanin

pokaż więcej

Podobne wiadomości

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Back to top button
Close
Close

Informacja

Chcąc przeglądać strony serwisu zaakceptuj nasze ogłoszenia.