Wieści wydawnicze

Przewaga. O zasadach zwyciężania we współzawodnictwie

Przewaga. O zasadach zwyciężania we współzawodnictwieKażdy chce być zwycięzcą. Jednak prawdziwy mistrz wie dobrze, że sukces bez charakteru to żaden sukces. Kiedy przyjdzie koniec, twój charakter i osobiste wartości powinny być widoczne jasno i wyraźnie, pomimo gasnących jupiterów. Powinny być dla ciebie cenniejsze niż zaśniedziały puchar czy medal na podniszczonej wstążce. Książka Jeffreya Browna ukazuje stopniowo wewnętrzną przewagę – siedem zasad, które są niezbędne dla każdego, kto chce zostać mistrzem. Przestrzegając tych reguł, nigdy nie będziesz zmuszony do pójścia na kompromis i poświęcenia swoich wartości.

Staną się też dla ciebie źródłem duchowej siły.

Odkrywając swoją wewnętrzną przewagę nauczysz się rozpoznawać sposoby, na jakie już odnosisz zwycięstwa w życiu, i czerpać dumę z każdego kolejnego sukcesu, jaki odniesiesz. I bez względu na to, czy jesteś sportowcem, biznesmenem czy też sam jesteś swoim przeciwnikiem w walce o osobiste cele, to, co pozwoli ci być zwycięzcą, tkwi w twoim charakterze ? samej esencji tego, kim jesteś.

O Autorze: dr Jeffrey Brown wykłada na wydziale psychiatrii Harvard Medical School oraz prowadzi praktykę medyczną w McLean Hospital w Belmont, Massachusetts. Od 2002 r. rokrocznie pełni funkcję psychologa w zespole medycznym Boston Marathon. Wchodzi w skład zespołu psychologów sportowych Amerykańskiego Komitetu Olimpijskiego na lata 2004-2008. W college’u sam grał w baseball. Obecnie jest zatwierdzonym przez American Board of Professional Psychology specjalistą w dziedzinie psychologii klinicznej oraz psychologii kognitywno-behawioralnej.

Spis treści

Podziękowania 11
Przedmowa 15
Rozgrzewka przed meczem 17
Reguła 1: Naucz się zasad gry 25
Reguła 2: Rozpoznaj i podejmij właściwą decyzję 45
Reguła 3: Wyznaczaj cele odzwierciedlające twoje wartości 71
Reguła 4: Przemyśl zwyciężanie 93
Reguła 5: Zapoznaj się z psychologicznymi zagrożeniami współzawodnictwa 119
Reguła 6: Zaprzyjaźnij się z porażką 143
Reguła 7: Uczyń czas swoim sprzymierzeńcem 167
Strategie poprawy osobistych wyników 183
Posłowie 209

Autor: dr Jeffrey Brown
Wydawca: Dobry Skarbiec

pokaż więcej

Podobne wiadomości

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Back to top button
Close
Close

Adblock Detected

Please consider supporting us by disabling your ad blocker