Wieści wydawnicze

Przemienione życie – Jill Briscoe

Jill Briscoe

Przemienione życieWydawca o książce: To, co myślimy, prezentuje to, kim jesteśmy. Innymi słowy, jakość naszego myślenia uzewnętrznia się w naszym ciele poprzez gesty, zachowanie, mimikę, czyli język ciała. Autorka uświadamia, że jest wiele różnorodnych sposobów komunikowania się, a nasze życie i postawa mówią niejednokrotnie więcej niż słowa.

Przemienione życie

nie jest kursem manipulacji, ale zachętą do przemiany serca i umysłu, by uczyć się panować nad językiem swego ciała, który stanowi najskuteczniejszą formę przekazu.

Ulice naszego kraju pełne są ludzi, którzy udają kogoś, kim naprawdę nie są. Mówi się o nich, że 'noszą maski'. Kiedy człowiek 'rodzi się na nowo', odrzuca maskę, przegląda się w 'lustrze Bożych słów' i jest Bogu wdzięczny za to, że Ten akceptuje go takim, jakim jest naprawdę. Dziecko patrzy na gesty, znaki i sygnały, jakie wysyłane są przez rodziców. Chrześcijanin powinien – jak dziecko – uczyć się na nowo wyrażać to, kim jest.

Książka Jill Briscoe poprzez ciągłe odwoływanie się do Bożego Słowa i dzięki układowi przydatnemu do studiowania Biblii – stwarza nieocenioną pomoc wszystkim tym, którzy pragną uczyć się żyć na nowo.

Format: A5
Ilość stron: 160

Książka do kupienia w wydawnictwie lub w księgarniach internetowych.

pokaż więcej

Podobne wiadomości

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Back to top button