Świadectwa

Poparzona i uzdrowiona

Każdej niedzieli, gdy Mina Raj prowadzi uwielbienie w kościele swojego ojca, robi to z ogromną wdzięcznością dla Boga, który sprawił cud, dzięki któremu jej służba jest możliwa. Mina dorastała obserwując jak jej ojciec, misjonarz „Ewangelia dla Azji” grywał na różnych instrumentach, a to sprawiło, że i ona zapragnęła umieć grać. okGdy już zdobyła umiejętności, zaczęła grać w kościele na keyboardzie. Ale pewnego dnia niemalże straciła szanse na realizowanie swojego marzenia.

Pewnego dnia, gdy jej ojciec spędzał czas na modlitwie w jednym pokoju, w innym Mina pomagała swojej matce. Kiedy niosła wiadro wrzącej wody, poślizgnęła się i wylała wrzątek na ponad połowę swojego ciała. Usłyszawszy krzyk Miny ojciec przybiegł i znalazł ja straszliwie poparzoną. Aby odrobinę zmniejszyć ból, odciął z jej ramienia metalowe bransoletki, po czym zabrał ją do najbliższego szpitala. Lekarze jednak nie mogli zrobić zbyt wiele dla jej poparzonego ciała.

Gdy już zabrał ją do domu, on i kilkoro wierzących braci z kościoła rozpoczęli modlitwy o jej uzdrowienie. Pan odpowiedział: Mina została całkowicie uzdrowiona, a na jej ciele nie pozostała ani jedna blizna.

Dziś Mina służy w ośrodku Bridge of Hope (Most Nadziei), gdzie pracuje z dziećmi, a opowiadając im historię swojego uzdrowienia, zachęca je do ufania Bogu. Nadal również pełni służbę w kościele podczas uwielbienia, grając na instrumentach i dziękując Bogu za cudowne uzdrowienie.

Mina prosi o modlitwę, aby Bóg używał ją w służbie innym, by mogła pomagać ludziom zrozumieć Jego miłość.

Opis zdjęcia:
Mina pomaga w prowadzeniu uwielbienia w kościele w Maharashtra w Indiach, gdzie pastorem jest jej ojciec.

źródło: GFA

pokaż więcej

Podobne wiadomości

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Back to top button