Wydarzenia

Ponadwyznaniowa konferencja „Królestwo Boże” (1-4 V 2013)

dawid pawsondawid pawsonOrganizatorzy zapraszają na ponadwyznaniową konferencję dla przywódców, liderów, starszych zboru, pastorów, księży. Temat konferencji „Królestwo Boże”.
Warszawa 01 – 04 maja 2013 r.
Wykładowca Dawid Pawson

Królestwo Boże
Ponadwyznaniowa konferencja dla pastorów, liderów, księży
1-4 maja 2013 SCh Północ, ul. Jagiellońska 71, Warszawa
Strona konferencji na Facebook

David Pawson prowadzi służbę podróżując i usługując głównie liderom w kościołach na całym świecie. Miliony kopii z jego nagranymi wykładami biblijnymi zostały przekazane do ponad 120 krajów w ciągu lat. David jest pisarzem i mówcą w temacie konieczności jasnego i poprawnego zrozumienia treści Biblii. Jest powszechnie uznawany jako jeden z najlepszych wykładowców biblijnej prawdy. Jako nauczyciel Biblii znany jest z posiadania prorockiego wglądu w prawdy biblijne, jasności przekazu, bezkompromisowości oraz z faktu, ze nauczanie stanowi wyzwanie dla serc i umysłów wierzących. David sam siebie opisuje jako „nieortodoksyjnego i ewangelicznego” nauczyciela Słowa Bożego. Pozostaje do końca wierny złożonej przez siebie obietnicy, że zawsze będzie uczciwy o objawianiu prawd biblijnych, niezależnie od ceny czy konsekwencji. Zanim Margaret Hilda Thatcher została premierem Wielkiej Brytanii w roku 1979 Bóg objawił to Davidowi, który napisał do niej list z gratulacjami i przekazał jej dwie rzeczy, które Bóg od niej oczekuję. W momencie gdy została premierem Wielkiej Brytanii obydwie te rzeczy zrealizowała. Więcej informacji na www.davidpawson.org

Rejestracja

e-mai: kbwchleszno@gmail.com; | Marta tel. 664 720 942 | Paulina tel. 605 236 461
Termin nadsyłania zgłoszeń 20 kwietnia 2013
Warunkiem uczestniczenia w konferencji jest dokonanie opłaty rejestracyjnej w wysokości 110 zł (opłata zawiera 2 obiady, kawa, herbata ) do dnia 22.04.2013 na konto 29 1240 1082 1111 0010 3834 5220 z dopiskiem „David Pawson”.
Rejestracja uczestników na miejscu w dniu rozpoczęcia konferencji od godz. 12.00.
Baza noclegowa na życzenie zainteresowanych.

Organizator: Kościół Boży w Chrystusie w Lesznie

Patronat medialny: Radio Chrześcijanin

pokaż więcej

Podobne wiadomości

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Back to top button
Close
Close

Informacja

Chcąc przeglądać strony serwisu zaakceptuj nasze ogłoszenia.