Wieści wydawnicze

Podróż do miłości – Rahil Patel

kapłan hinduistyczny spotyka Jezusa

Podróż do miłościAutor, całkowicie oddany wyznawca hinduizmu, z zaangażowaniem praktykujący jego rytuały, zgłębiający jego święte pisma prowadził przez lata z sukcesem służbę na rzecz wielkiej organizacji religijnej. Używając swej wiedzy, elokwencji i osobistego uroku docierał z orędziem hinduistycznym do polityków, biznesmenów i celebrytów na całym świecie. Przyczyniał się tak do wzrostu ilości wyznawców, powstawania prężnych środowisk religijnych i budowy świątyń w wielu miastach.

Mimo to, stale towarzyszył mu głód pokoju serca, którego nie zaspakajała intensywna medytacja, zgłębianie świętych tekstów hinduizmu, ofiary w świątyniach i cześć oddawana guru.

Wszystko zmieniło się, gdy niespodziewanie spotkał się z miłością Jezusa Chrystusa – Zmartwychwstałego Boga i Pana!

W swej książce opowiada prawdziwą i poruszającą historię podróży do miłości, o jakiej nigdy nie mógł nawet marzyć – miłości przemieniającej i wypełniającej całą istotę egzystencji. Poznając jego drogę wewnętrznego uzdrowienia możemy sami doświadczyć tego, co daje żywy Zbawiciel, Jezus Chrystus!

Historia przemiany Rahila to wspaniałe świadectwo działania Bożej łaski w człowieku. Nicky Gumbel, angielski pastor anglikański,
– współtwórca popularnego ewangelizacyjnego kursu “Alfa”

Dane książki:

Wydawca: Wydawnictwo CLC
Patronat medialny: Radio Chrześcijanin

pokaż więcej

Podobne wiadomości

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Back to top button
Close

Adblock Detected

Prosimy o wsparcie, wyłączając blokadę reklam.