Muzyka

Passion wydaje album bożonarodzeniowy „Hope Has A Name”

Grupa Passion

Najnowszy, świąteczny album Passion „Hope Has a Name”, wydawnictwa sixstepsrecords/Capitol CMG’s, pojawia się właśnie na wszystkich platformach cyfrowych. Ta wyjątkowa, świąteczna propozycja została nagrana w studio w Passion City Church w Atlancie. „Hope Has a Name” może pochwalić się udziałem takich liderów Passion jak Kristian Stanfill, Brett Younker i Melodie Malone oraz stałych przyjaciół projektu Crowdera i Chidimę.

Hope Has a Name

Marzyć, pisać i tworzyć

„Od wielu lat chcieliśmy stworzyć świąteczny album, ale po prostu nie mogliśmy znaleźć czasu. Zwykle jesteśmy w trybie pełnego planowania konferencji Passion”, dzieli się Kristian Stanfill. „Z tak wieloma rzeczami, które z powodu COVID-19 musiały zostać odwołane i zmienione w tym roku. Jednym z niewielu błogosławieństw jest czas. Mieliśmy więcej czasu, by marzyć, pisać i tworzyć to, co by wyglądało na bożonarodzeniową płytę. Sercem tego całego projektu jest zaproszenie, byś przyszedł i znalazł wszystko, czego potrzebujesz, w Jezusie.”

Come if you’re broken / Come if you’re searching / If you need healing / He’s where you find it

(Fragment tekstu z 'Hope Has a Name').”

Bóg pośród ludzi

„Chociaż tworzenie nowej muzyki bożonarodzeniowej jest trudnym zadaniem, chcieliśmy napisać piosenki, które pomogą opowiedzieć nam opartą na Ewangelii historię Boga pośród ludzi – wkraczającego w nasze życie, by nas uratować – piosenki, które eksplodują w uwielbieniu, w zachwycie, i w podziwie” – kontynuuje Brett Younker.

W tym roku, który przyniósł tak wiele niepewności na całym świecie, Passion uznał, że jest to idealny czas na stworzenie specjalnego projektu, który pomoże słuchaczom wyrazić swoją miłość i oddanie Bogu w okresie świątecznym.

Współpraca

Passion połączyła się z innymi w społeczności uwielbienia przy współtworzeniu i produkcji. Biorą w tym udział również: Jacob Sooter, Matt Maher, Jeff Pardo, Sean Curran, Stefan Cashwell, Kirby Kaple z Housefires oraz Aodhan King i Ben Fielding z Hillsong Worship. „Hope Has a Name” zawiera pięć oryginalnych piosenek i dwa klasyki. W tym również przeróbkę „O Come All Ye Faithful (His Name Shall Be)” z nowym bridgem.

Nadzieja ma imię (Hope Has A Name)

„Jak mówi tytułowy utwór, nadzieja ma imię, a my wiemy, że to imię brzmi Jezus”, wyjaśnia Melodie Malone z Passion. „Tak bardzo się cieszę tym nadchodzącym okresem świątecznym, zwłaszcza, że wszyscy szukamy czegoś, na co moglibyśmy czekać z niecierpliwością.
Czegoś, czego moglibyśmy się trzymać i co jest zaproszeniem od Boga dla nas, abyśmy zobaczyli ten dar Jezusa”.

Autor: Jessie Clarks

Tłum: M.O.

Źródło: The Christian Beat

Inne
Zespół God’s Chosen wydaje nowy album

pokaż więcej

Podobne wiadomości

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Back to top button