Wieści wydawnicze

Osobowość plus dla rodziców – Florence Littauer

Osobowość plus dla rodzicówTo jest moje dziecko?

Wcześniej lub później zdarza się to każdemu rodzicowi. Może się zdarzyć w zaciszu własnego domu albo w sklepie spożywczym, gdy już ci się wydaje, że wiesz jak sobie radzić i postępować z własnym dzieckiem… niespodzianka! Dlaczego nie zachowuje się tak, jak tego oczekujesz? Dlaczego tak bardzo różni się od swojej siostry?

Autorka bestsellerów Florence Littauer wykorzystuje wypróbowane zasady z jej popularnej książki „Osobowość Plus” (ponad milion sprzedanych egzemplarzy), by ci pomóc określić i zrozumieć typ osobowości twojego dziecka, żebyś mógł je lepiej wychowywać, dyscyplinować i motywować.
Warunkiem bycia dobrym rodzicem jest rozumienie i szanowanie osobowości każdego dziecka. Będzie to miało miejsce tylko wówczas, gdy zrozumiesz cztery podstawowe typy osobowości charakteryzujące wszystkich – dorosłych i dzieci.

Ten kompletny przewodnik daje ci wszystko, czego potrzebujesz – kwestionariusze osobowości i profile, zasady wzajemnego oddziaływania dla każdej kombinacji osobowości rodzic/dziecko, przejrzyste tabele referencyjne i inne pomoce.

Osobowość Plus dla Rodziców przedstawia w jaki sposób:
– określić typ osobowości – twojej własnej i twojej rodziny. – natychmiast zastosować praktyczne spostrzeżenia. – zrozumieć jak najskuteczniej wychowywać każde dziecko. – zyskać radość i pewność siebie w rodzicielskich obowiązkach. – wnieść spokój i harmonię do swojego domu.

Wkrótce będziesz mógł powiedzieć z pewnością siebie (i z uśmiechem) „Tak, to jest moje dziecko!”

Dana książki:

Tytuł: Osobowość plus dla rodziców
Autor: Florence Littauer
Wydawca: Oficyna Wydawnicza Logos
Ro wydania: 2020

pokaż więcej

Podobne wiadomości

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Back to top button