Muzyka

Nowy album Newsboys – Stand

Newsboys StandZnany i lubiany zespół Newsboys wydał 1 października nowy album zatytułowany „Stand”. Pierwszy utwór z płyty, „Magnetic”, wspina się już na coraz wyższe miejsca na listach przebojów. „Stand” to najnowsza pozycja na długiej liście znanych na całym świecie, nagradzanych i wpływających na słuchaczy propozycji muzycznych zespołu.

– Odpoczynek od tras i czas spędzony w domu podczas pandemii podarowały mi czas spędzony nieprzerwanie w studiu – powiedział główny wokalista, Michael Tait. – Spędziłem mniej więcej rok w domu, myśląc, jaką muzykę chcę tworzyć i pisząc piosenki. Pracowałem też w studiu nad projektem, który ostatecznie przerodził się w „Stand”. Wiedziałem, że chcieliśmy stworzyć płytę, która odpowiadałaby okolicznościom, w jakich się wszyscy znaleźliśmy. Właśnie tak zrobiliśmy.

Duncan Phillips, perkusista, przytaknął.
– Zaangażowanie Taita i jego celowe działanie na każdym etapie nagrywania sprawiły, że „Stand” jeszcze wyraźniej pokazuje, kim jesteśmy jako zespół. Michael jest świetnym tekściarzem, a ta płyta tylko to podkreśliła.

Muzyczna przygoda Newsboys

Muzyczna przygoda Newsboys rozpoczęła się w Australii. Od tamtego momentu zespół stworzył niezliczoną ilość hitów, które figurowały na szczytach list przebojów. Wśród ich najbardziej znanych piosenek znajdziemy na przykład „We Believe”, „Born Again” i „God’s Not Dead”, utwór, który stał się zawiązką dla serii filmów pod tym samym tytułem. Newsboys sprzedali ponad 10 mln egzemplarzy swoich 23 albumów. Ponadto otrzymali jeden certyfikat sprzedaży Double Platinum i osiem złotych certyfikatów. 33 z ich piosenek otrzymały tytuł hitów radiowych nr 1. Zespół był też czterokrotnie nominowany do nagrody GRAMMY, otrzymał dwie nagrody American Music i wiele nagród Dove.

„Stand” – lista utworów:

Magnetic
Ain’t It Like Jesus
I Still Believe You Are Good
Clean
Stand
Blessings On Blessings
Come Through
No Doubt
Never Too Far Away
Won’t Be Afraid

Autor: Jessie Clarks
Źródło: The Christian Beat

Inne: Nowy album Lyndy Randle – White Christmas

pokaż więcej

Podobne wiadomości

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Back to top button