Muzyka

Nowy album Corey Voss i Madison Street Worship

Lider uwielbieniowy i tekściarz Corey Voss i zespół służby uwielbieniowej Madison Street Worship zaprezentowali swój nowy singiel „Miracle In Motion”. To pierwsza piosenka z ich nowego albumu „Heaven Come Closer”, którego premiera odbyła się 17 kwietnia. Madison Street Worship

– „Miracle In Motion” to utwór, który powstał podczas uwielbienia w naszym kościele – powiedział Corey Voss. – Właściwie śpiewaliśmy wtedy inną piosenkę z tej płyty, „God of Salvation (I Still Believe)”. Na sali naprawdę czuć było w tamtej chwili obecność Ducha Świętego, który uzdrawiał, więc zaczęliśmy się modlić i śpiewać słowa „Uzdrowienie jest tu, niech Twoja rzeka płynie”. W tej piosence chodzi o to, żeby pozwolić, aby w naszym życiu działy się cuda, aby pozwolić Bogu zrobić coś niesamowitego, co zainspiruje nas w wierze i zmieni nasze życie. Z całego serca wierzę, że Bóg przyniesie ludziom uzdrowienie fizyczne, emocjonalne i duchowe.

„Heaven Come Closer” to właściwie ścieżka dźwiękowa z wydarzenia odrodzeniowego,

które odbyło się w wielokulturowym i wielopokoleniowym Kościele Gateway (Gateway Church) w Shelbyville, z którego pochodzą Corey Voss i Madison Street Worship. Osiem lat temu Voss został tam liderem uwielbieniowym, a sam kościół liczył wtedy maksymalnie 65 osób. Obecnie liczy ponad tysiąc członków, a Shelbyville przeżywa prawdziwe odrodzenie. Dla Vossa pisanie tekstów to nic nowego – sześć jego piosenek, między innymi „Nothing But The Blood”, „I Got Saved” i „Praise Your Name”, znalazło się na liście przebojów CCLI Top 2000. Pisał utwory z wieloma znanymi tekściarzami, m.in. z Michaelem Farrenem, Lauren Daigle, Paulem Balochem czy Leslie Jordan, a ostatnio współtworzył także tekst tytułowej piosenki z albumu „Let There Be Wonder” Matta Redmana. Heaven Come Closer

Madison Street Worship to służba uwielbieniowa kościoła. Nazywają samych siebie grupą pasterzy, tekściarzy, liderów uwielbieniowych i twórców. Ich serca chcą służyć Chrystusowi zarówno lokalnie, jak i na świecie, a ich misją jest odważne chodzenie w obecności Boga, aby zobaczyć, jak Jego Królestwo spływa na ich miasto i poza nie. Członkowie Madison Street Worship to m.in. Corey Voss, Baily Hager, Harley Rowell, Lee Bataller, Jenna Bataller i Olivia Bush.

– W świetle ostatnich wydarzeń, w całym tym chaosie, który opanował nasz świat, słuchałam ponownie tego albumu i myślałam, jak wiele mocy jest w zdaniu „Nie przeżyjemy bez Ciebie nawet jednego dnia” – mówiła Jenna Bataller. – Boże, naprawdę potrzebujemy, aby niebo się do nas przybliżyło, bo świat wywrócił się do góry nogami. Potrzebujemy, byś przyszedł, przyniósł pokój i naprostował to wszystko. Właśnie o to modlimy się tymi piosenkami, aby niebo się do nas przybliżyło.

W tym roku Corey Voss i Masison Street Worship odbędą także trasę koncertową, niosąc przebudzenie poza bramy swojego kościoła.

„Heaven Come Closer” – lista piosenek:
Dancing On The Grave (Feat. Corey Voss)
Highest Praise (Feat. Baily Hager)
Let There Be Wonder (Feat. Corey Voss)
Miracle In Motion (Feat. Corey Voss)
Miracle In Motion (Reprise) [Feat. Corey Voss]
Look What God Has Done (Feat. Harley Rowell)
You Remind Me (Feat. Jenna Bataller)
God Of Salvation (I Still Believe) [Feat. Baily Hager]
Let It All Go (Feat. Corey Voss)
Let It All Go (Reprise) [Feat. Corey Voss]
Solid Rock (Hell Or High Water) [Feat. Olivia Calderwood Bush]
Heaven Come Closer (Feat. Jenna Bataller)

Autor: Jessie Clarks

Źródło: The Christian Beat

pokaż więcej

Podobne wiadomości

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Back to top button