Muzyka

Nowa płyta Lincolna Brewstera – „Perfect Love”

Lincoln Brewster

Niedawno Lincoln Brewster wydał swój długo wyczekiwany album – „Perfect Love”. Płyta jest jedenastą w jego karierze i składa się z jedenastu utworów. Album wyprodukowali zdobywcy nagrody Grammy Seth Mosley i X O’Connor. Poprzez swoje nowe utwory Brewster chciał podzielić się ze słuchaczami nadzieją, zachętą i idealną miłością Boga.

– Mam nadzieję, że nowe utwory staną się zachętą i dodadzą ludziom motywacji, aby żyli swoim najlepszym życiem i pozwolili Bogu się pokochać – powiedział Brewster. – Chciałbym też, żeby album zachęcił słuchaczy do odrzucenia mitu kontroli i do poddania się Bożym planom. Liczę, że ludzie będą chcieli polegać na Jego sile i spróbują mieć pozytywny wpływ na ten świat. Głęboko wierzę, że każdy ma możliwość pozytywnie na coś wpłynąć niezależnie od tego, w jakim miejscu się znajduje.

Perfect Love

Kiedy Lincoln Brewster w coś się angażuje, zawsze robi to prosto z serca. Gdy pomaga młodym tekściarzom i gitarzystom rozwijać umiejętności, gdy tworzy słowa do swoich własnych utworów i gdy spędza czas z rodziną, polega na prawdzie o idealnej miłości Boga. Po dwudziestu latach działalności artystycznej nie troszczy się zbytnio o miejsca w rankingach. Najbardziej zmartwiłoby go, gdyby jego twórczość przestała płynąć z serca.

– Myślę, że w przypadku pracy nad albumem kwestia sukcesu w sprzedaży nie jest moim największym zmartwieniem – przyznaje. – Byłbym zdruzgotany, czując, że stworzyłem płytę, która nie przemówiła do nikogo, nie dotknęła niczyjego serca. Czułbym, że zmarnowałem czas.

„Perfect Love” – lista utworów:

1. Move
2. Nobody Like You
3. We All Need Jesus
4. Who Am I
5. Let Me Love You
6. If Not For Christ
7. Have Your Way
8. Love Sweet Love
9. Surrender (My Heart Is Yours)
10. Perfect Love
11. O How Great

Źródło: The Christian Beat
Autor: Jessie Clarks

Inne
Zespół Rend Collective wydał płytę „Choose To Worship”

pokaż więcej

Podobne wiadomości

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Back to top button