Świadectwa

Niewydolność nerek i rak

Setki ludzi przyjeżdżało do Sampat Rajput z prośbą o uzdrowienie. Jego czary pozwalały na krótki czas uwolnić się od dolegliwości. Jednak gdy Sampat zachorował nie był w stanie wyleczyć się sam. Próbował na początku uleczyć się za pomocą swych mocy a gdy to nie pomogło szukał pomocy u lekarzy. Lekarze jednak nie byli w stanie wiele zrobić. Zamiast tego mieli dla niego złe wieści, że ma niewydolność nerek i nie pozostało mu wiele życia. W głębokim zniechęceniu Sampat czekał na śmierć – do momentu kiedy misjonarz wspierany przez GFA odwiedził go w domu i modlił się za niego.

To właśnie po tej modlitwie Sampat zaczął odczuwać „trochę ulgi wewnątrz i czuł, że ciężar został usunięty” – powiedział współpracownik GFA. Tego wieczoru poprosił o coś do jedzenia co zaskoczyło jego rodzinę gdyż choroba odebrała mu także apetyt. Często zmuszali go do jedzenia. Powoli ale systematycznie Sampat odczuwał poprawę. Chociaż nie jest jeszcze całkowicie wyleczony Sampat oddał swoje życie Chrystusowi i szybko podzielił się swym świadectwem o tym jak Słowo Boże zmienia jego życie. 

Podobnie jak Sampat, Laboni Badaseth doświadcza miłosierdzia Pana w swoim życiu, po strasznej walce z rakiem. Obrzęk i zakażające grudki pokrywały jej ciało. Ból trzymał ją przykutą do łóżka. Kiedy misjonarze wspierani przez GFA organizujący pokaz filmu zobaczyli 13-latkę leżącą w łóżku współczucie ogarnęło ich serce i pytali rodziców co się stało. Ale rodzice Laboni nie znali szczegółów choroby a smutek nie pozwalał im wiele mówić na ten temat. Kiedy misjonarze modlili się prosząc Jezusa aby uzdrowił młodą dziewczynę, Bóg wysłuchał ich modlitw i dziewczyna zaczęła wracać do zdrowia. Jej ojciec cieszył się widząc ten mały cud i poprosił misjonarzy o modlitwę za całą jego rodzinę, co też uczynili. Misjonarze proszą o modlitwę o Laboni aby była całkowicie uleczona i aby jej rodzina zaznała miłości Jezusa.

Źródło- GFA
Tłum. Eliza Tarka

pokaż więcej

Podobne wiadomości

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Back to top button